fbpx
Nasze warsztaty rozwojowe
Warsztaty rozwojowe w FEEL WELL to wyjątkowe miejsce do pracy. Pospiech, życie pod presja obowiązków i uciekającego czasu, konieczność dokonywania wyborów pomiędzy życiem prywatnym, a chęcią rozwoju, zmuszają nas wszystkich do poszukiwania równowagi w życiu. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce, w którym oferujemy naszym gościom, zwolnienie tempa życia oraz zwrócenie uwagi do środka. Organizujemy unikalne warsztaty, w przestrzeni koncentracji na sobie i swoich potrzebach w środowisku pro-rozwojowym. Naszym celem jest udostępnienie praktyk wspierających ciało, umysł i dusze, poprzez rożne formy aktywności warsztatowej. Do współpracy zapraszamy specjalistów z całej Polski ,którzy od lat prowadzą z powodzeniem rożnego rodzaju warsztaty wspierające indywidualny rozwój człowieka.
Dysponujemy 120 metrową jasną,przytulną salą warsztatową.

WARSZTATY KOBIETY MOCY Z KASIA MAJAK 

2 TERMINY
3-10.06.2021
4-11.09.2021
Głęboki warsztat łączący wszystkie elementy kobiecej mocy w JEDNOŚĆ
W tygodniowych warsztat doświadczymy całego spektrum duchowej mocy uczestnicząc w :
 • medytacjach
 • pracy z ciałem i oddechem
 • praktykach TAO
 • praktykach słowiańskich
 • kręgach kobiecych
 • reaktywacji przyjemności
 • kreatywność
 • i wiele innych elementów pod okiem czołowej specjalistki i szamanki w Polsce Katarzyny Majak

„POWRÓT DO SIEBIE”. WARSZTATY JOGI I BODY-MINDFULLNESS
Z ALICJĄ MISZCZOR

1 TERMIN
17-24.07.2021

Ten turnus został zaprojektowany specjalnie dla osób, które mają ochotę zatrzymać się i dać sobie czas wolny od ciągłego działania. Podczas tygodnia skoncentrujemy się na budowaniu pozytywnych nawyków: wzmacniających, oczyszczających i rozluźniających nas. Zadbamy o ciało, umysł i samopoczucie poprzez praktykę Jogi, ćwiczenia relaksacyjne, poprzez Wolne Pisanie oraz spacery solo.

WARSZTATY PODRÓŻ DO ŚWIADOMOŚCI (CIAŁA) Z EWĄ MIŚKIEWICZ

1 TERMIN
21-28.08.2021

W podróży towarzyszyć Ci będzie Ewa Miśkiewicz, nauczyciel mentalnych praktyk ruchowych.
Każdego dnia, będziesz mocniej przenikać możliwości swojego organizmu w drodze do autonaprawy. Ewa czaruje głosem, uwodzi wiedzą i tak komponuje Twój pobyt u Nas, by łączyć fizyczne poznanie ciała ze sprawczą siłą oddechu i energii życiowej. Uczy jak wyostrzyć odczucie płynące z ruchu i rozbudzić funkcje naprawcze drzemiące w organizmie.
Pierwszy krok w Twojej podróży zaczyna się teraz.

WARSZTATY BODY ART „W RYTMIE 5 ŻYWIOŁÓW” Z EWĄ MIŚKIEWICZ

5 TERMINÓW
3-10.04.2021
1-8.05.2021
12-19.06.2021
4-11.09.2021
2-9.10.2021

To jeden z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, forma fitnessu z nurtu Body and Mind. To wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

Bodyart – połączenie jogi, oddechu i tańca. Bazując na jodze, ćwiczeniach rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu, to system ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Podstawą aktywnosci jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystaniefunkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Podmiotem tej metody jest człowiek jako całość. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim odzyskanie świadomości własnego ciała. Bodyart zawiera elementy yogi, fizjoterapii, japońskiej DO IN, nowo powstałych pozycji oraz klasycznych technik oddechu, tworząc synergię treningu fizycznego i odpoczynku umysłowego.

UZDRAWIAJĄCA MIŁOŚĆ – wprowadzenie (dla kobiet i mężczyzn) Z KASIA MAJAK 

TYLKO 1 TERMIN
10-13.06.2021
Starożytne taoistyczne praktyki wspierające kultywowanie energii seksualnej dla kobiet i mężczyzn.
Spotkanie z praktykami systemu Uzdrawiającego Tao /Healing Tao/, w świat którego wprowadzi nas Katarzyna Majak, instruktorka szkoły Mistrza Tao Mantaka Chia w Tao Garden w Tajlandii.
Jest to pierwszy krok na drodze do odzyskania kontroli nad własnym rozwojem mentalnym fizycznym i emocjonalnym.

Korzyści, jakie możesz odnieść dzięki uczestnictwu:

 • Przejmiesz kontrolę nad swoim rozwojem energetycznym
 • Będziesz cieszyć się większą energią, szczęściem oraz zdrowiem
 • Zrozumiesz jak pracować z kultywowaniem energii seksualnej z perspektywy taoistycznej
 • Przetransformujesz negatywne emocje w pozytywne cechy

WARSZTATY „BYĆ KOBIETĄ, BYĆ SZAMANKĄ” Z KAROLINĄ GAŁ

2 TERMINY
17-24.04.2021
22-29.05.2021

Tygodniowy warsztat dla zwykłych i niezwykłych kobiet. To warsztat dla kobiet chcących wziąć życie, całą siebie we własne ręce i pokierować tam gdzie tego zapragną, choć być może same jeszcze nie wiedzą gdzie. Dla kobiet z przeszłością, po przejściach i nie tylko. Będziemy świadomie uczyć się być kobietą w pełnej krasie bez wyrzutów sumienia czy wstydu. Będziemy uczyć się czerpać wiedzę o nas samych z naszych emocji (lęku, gniewu, smutku, żalu, zazdrości), rozpoznawać je, żyć z nimi tak, jakby to były nasze sojuszniczki, nauczycielki, a nie tajemne moce niszczące.

WARSZTATY „PODNIEŚĆ SIĘ Z ZIEMI” Z KAROLINĄ GAŁ

2 TERMINY
01-04.07.2021
23-26.09.2021

4-dniowy warsztat uzdrawiania i rozwoju duchowego. W czasie tego warsztatu, będziemy przede wszystkim podnosić się po ciężkich, życiowych przeżyciach, wychodzić z zakrętów, znajdować równowagę emocjonalną, stawać na nogi. Będziemy uczyć się poznawać siebie na nowo, zmieniać stan świadomości, np. z pozycji ofiary i „dziewczynki czy chłopca do bicia” do pozycji dorosłej, odpowiedzialnej osoby, która wie czego chce i do czego zmierza. Rozpoznamy w sobie schematy, które przyciągają „ciężkie przeżycia” do naszego życia i będziemy je zmieniać przy pomocy jogi, podróży szamańskich, medytacji w kręgu. .

GONGI

Środa godzina 20:00 – cena 50zł

Bycie w przestrzeni dźwiękowej daje nam okazję do odbycia podróży w głąb siebie, do przywitania się ze sobą samą/sobą samym. Dźwięki gongów mają moc przezwyciężenia tzw. „paplaniny umysłu”, przebicia się przez myślenie, analizowanie, itd. Łączą w jedno wszystko to, co na zewnątrz i wewnątrz i dzięki temu doświadczamy połączenia z życiem i całym Wszechświatem. Mamy okazję do naprawdę głębokiego odprężenia ciała na poziomie komórkowym oraz do uspokojenia umysłu.