fbpx
Nasze warsztaty rozwojowe
Warsztaty rozwojowe w FEEL WELL to wyjątkowe miejsce do pracy. Pospiech, życie pod presja obowiązków i uciekającego czasu, konieczność dokonywania wyborów pomiędzy życiem prywatnym, a chęcią rozwoju, zmuszają nas wszystkich do poszukiwania równowagi w życiu. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce, w którym oferujemy naszym gościom, zwolnienie tempa życia oraz zwrócenie uwagi do środka. Organizujemy unikalne warsztaty, w przestrzeni koncentracji na sobie i swoich potrzebach w środowisku pro-rozwojowym. Naszym celem jest udostępnienie praktyk wspierających ciało, umysł i dusze, poprzez rożne formy aktywności warsztatowej. Do współpracy zapraszamy specjalistów z całej Polski ,którzy od lat prowadzą z powodzeniem rożnego rodzaju warsztaty wspierające indywidualny rozwój człowieka.
Dysponujemy 120 metrową jasną,przytulną salą warsztatową.

WARSZTAT KOBIETY MOCY Z KASIA MAJAK 

1 TERMIN
17-24.09.2022
Głęboki warsztat łączący wszystkie elementy kobiecej mocy w JEDNOŚĆ
W tygodniowych warsztat doświadczymy całego spektrum duchowej mocy uczestnicząc w :
  • medytacjach
  • pracy z ciałem i oddechem
  • praktykach TAO
  • kręgach kobiecych
  • reaktywacji przyjemności
  • i wiele innych elementów pod okiem czołowej specjalistki i szamanki w Polsce Katarzyny Majak

WARSZTAT JOGA CZAKRALNA Z EWĄ MIŚKIEWICZ

1 TERMIN
16-23.07.2022

Podczas warsztatów każdego dnia omówimy jedną z siedmiu czakr podstawowych. Jej zadania i możliwości w odniesieniu do fizyczności, psychiki i duchowości. Wykonamy asany otwierające przepływ energii w ciele z dostosowaniem do każdej z czakr. Odkryjemy jaki wpływ ma nadmiar lub niedobór energii w centrach energetycznych i poznamy sposoby pracy nad ich zbalansowaniem.
Może czas na zmianę podejścia i poznanie jak działa energetyczny system czakralny, by wykorzystać cały potencjał w dążeniu do zdrowia i szczęścia.

WARSZTAT „PRZEBUDZENIE BOSKIEJ KOBIECOŚCI” Z DAGMARĄ MISIURA

1 TERMIN
21-24.07.2022

To zaproszenie do ucieleśnienia i ekspresji kobiecego piękna oraz uzdrawiającego ukochania swojego ciała. Unikalne połączenie praktyk jogicznych, medytacji i tańca sprawi, że odnajdziemy drogę do siebie – do ciała, serca oraz duszy. Warsztaty są otwarte dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia w jodze, czy w tańcu.
Matki, córki, żony, siostry, gospodynie, businesswoman… Zapraszamy Was wszystkie!

WARSZTAT YIN/YANG/ODDECH „PODRÓŻ DO ŚWIADOMOŚCI CIAŁA” Z EWĄ MIŚKIEWICZ

2 TERMINY
25.06-2.07.2022
24.09-1.10.2022

W podróży towarzyszyć Ci będzie Ewa Miśkiewicz, nauczyciel mentalnych praktyk ruchowych.
Każdego dnia, będziesz mocniej przenikać możliwości swojego organizmu w drodze do autonaprawy. Ewa czaruje głosem, uwodzi wiedzą i tak komponuje Twój pobyt u Nas, by łączyć fizyczne poznanie ciała ze sprawczą siłą oddechu i energii życiowej. Uczy jak wyostrzyć odczucie płynące z ruchu i rozbudzić funkcje naprawcze drzemiące w organizmie.
Pierwszy krok w Twojej podróży zaczyna się teraz.

WARSZTAT BODY ART „W RYTMIE 5 ŻYWIOŁÓW” Z EWĄ MIŚKIEWICZ

4 TERMINY
21-28.05.2022
18-25.06.2022
3-10.09.2022
1-8.10.2022

To jeden z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, forma fitnessu z nurtu Body and Mind. To wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

Bodyart – połączenie jogi, oddechu i tańca. Bazując na jodze, ćwiczeniach rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu, to system ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Podstawą aktywnosci jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystaniefunkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Podmiotem tej metody jest człowiek jako całość. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim odzyskanie świadomości własnego ciała. Bodyart zawiera elementy yogi, fizjoterapii, japońskiej DO IN, nowo powstałych pozycji oraz klasycznych technik oddechu, tworząc synergię treningu fizycznego i odpoczynku umysłowego.

WARSZTAT „TANIEC MEDYTACYJNY” (joga taniec medytacja) Z KASIĄ OROWIECKĄ

1 TERMIN
23-30.07.2022

Celem warsztatów jest uwolnienie zbędnych napięć w ciele oraz odnalezienie subtelnych struktur własnego wnętrza, realnie wspierających nas w wewnętrznej Mocy. Podczas tańca będziemy mocno stąpać po ziemi, by z czułością, troską oraz bezpiecznie, dać przestrzeń własnej ruchowej ekspresji. Zadbamy o przepływ, skupiając się na poszczególnych elementach i jakościach układu ruchu oraz żywiołów. Całości towarzyszyć będzie Yoga Vinyasa oraz medytacja i… moc Bałtyku.

WARSZTAT „WAGINARIUM” Z KAROLINĄ GAŁ

2 TERMINY
27.08-3.09.2022
24.09-1.10.2022

To warsztat dla kobiet chcących wziąć życie, całą siebie we własne ręce i pokierować tam gdzie tego zapragną, choć być może same jeszcze nie wiedzą gdzie. Dla kobiet z przeszłością, po przejściach i nie tylko. Dla tych zdradzonych, niekochanych, odrzuconych, smutnych, rozgoryczonych, żyjących w ciągłych stresie i napięciu, matek Polek, aż po te żyjące na ciągłej fali, spontanicznie, chaotycznie, euforycznie bez ładu i składu.

WARSZTAT „MAGIA KOBIECOŚCI I MOC KOBIETY” Z KASIĄ CIBOROWSKĄ

2 TERMINY
2-9.07.2022
4-9.10.2022

To wyjątkowy czas tylko dla Ciebie, to wspaniała okazja na odpoczynek i relaks od codziennych obowiązków, to wyciszenie umysłu, ukojenie układu nerwowego i aktywny wypoczynek wśród nadmorskiej natury. Będzie dużo jogi, oddechu, medytacji, wszechobecnej natury, wibracji dźwięków, podróży w głąb siebie oraz czasu pełnego regeneracji, radosnego bycia i świadomej obecności wśród kobiet podobnie myślących, morze, słońce, basen, sauna, kąpiele w morzu, joga na plaży.

GONGI

Środa godzina 20:00 – cena 50zł

Bycie w przestrzeni dźwiękowej daje nam okazję do odbycia podróży w głąb siebie, do przywitania się ze sobą samą/sobą samym. Dźwięki gongów mają moc przezwyciężenia tzw. „paplaniny umysłu”, przebicia się przez myślenie, analizowanie, itd. Łączą w jedno wszystko to, co na zewnątrz i wewnątrz i dzięki temu doświadczamy połączenia z życiem i całym Wszechświatem. Mamy okazję do naprawdę głębokiego odprężenia ciała na poziomie komórkowym oraz do uspokojenia umysłu.