Nasze warsztaty rozwojowe
Warsztaty rozwojowe w FEEL WELL to wyjątkowe miejsce do pracy. Pospiech, życie pod presja obowiązków i uciekającego czasu, konieczność dokonywania wyborów pomiędzy życiem prywatnym, a chęcią rozwoju, zmuszają nas wszystkich do poszukiwania równowagi w życiu. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce, w którym oferujemy naszym gościom, zwolnienie tempa życia oraz zwrócenie uwagi do środka. Organizujemy unikalne warsztaty, w przestrzeni koncentracji na sobie i swoich potrzebach w środowisku pro-rozwojowym. Naszym celem jest udostępnienie praktyk wspierających ciało, umysł i dusze, poprzez rożne formy aktywności warsztatowej. Do współpracy zapraszamy specjalistów z całej Polski ,którzy od lat prowadzą z powodzeniem rożnego rodzaju warsztaty wspierające indywidualny rozwój człowieka.
Dysponujemy 120 metrową jasną,przytulną salą warsztatową.

WARSZTAT „CZUCIE” – POWIĘZI, MERIDIANY, MEDYCYNA ROŚLIN Z EWĄ MISKIEWICZ I DAWIDEM SOBANIAK

TYLKO 2 TERMINY W 2024:
22-29.06.2024
24-31.08.2024

Ciało mówi do ciebie codziennie. W każdej godzinie wysyła sygnały i prosi o uwagę. Często nie chcesz słyszeć. Zamykasz się na czucie niezaspokojonych potrzeb ruchu, odpoczynku, uwolnienia gonitwy myśli. Kiedy ciało zaczyna krzyczeć bólem, połykasz tabletkę. Kiedy jest za trudno, umysł wycofuje Cię z życia.

Czy są inne sposoby? Czy można odwrócić efekty złych nawyków, blokad, traum, uzależnień.

Czym jest czucie i jaką wagę ma jego pielęgnowanie w ciele i umyśle? Co może zastąpić tabletkę lub paniczną chęć ucieczki.

WARSZTAT BODY ART „W RYTMIE 5 ŻYWIOŁÓW” Z EWĄ MIŚKIEWICZ

TYLKO 5 TERMINÓW W 2024:
18-25.05.2024
15-22.06.2024
13-20.07.2024
17-24.08.2024
7-14.09.2024

To jeden z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, forma fitnessu z nurtu Body and Mind. To wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

Bodyart – połączenie jogi, oddechu i tańca. Bazując na jodze, ćwiczeniach rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu, to system ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Podstawą aktywnosci jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystaniefunkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Podmiotem tej metody jest człowiek jako całość. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim odzyskanie świadomości własnego ciała. Bodyart zawiera elementy yogi, fizjoterapii, japońskiej DO IN, nowo powstałych pozycji oraz klasycznych technik oddechu, tworząc synergię treningu fizycznego i odpoczynku umysłowego.

GONGI

Środa godzina 20:00 – cena 70zł

Bycie w przestrzeni dźwiękowej daje nam okazję do odbycia podróży w głąb siebie, do przywitania się ze sobą samą/sobą samym. Dźwięki gongów mają moc przezwyciężenia tzw. „paplaniny umysłu”, przebicia się przez myślenie, analizowanie, itd. Łączą w jedno wszystko to, co na zewnątrz i wewnątrz i dzięki temu doświadczamy połączenia z życiem i całym Wszechświatem. Mamy okazję do naprawdę głębokiego odprężenia ciała na poziomie komórkowym oraz do uspokojenia umysłu.