Nasze warsztaty rozwojowe
Warsztaty rozwojowe w FEEL WELL to wyjątkowe miejsce do pracy. Pospiech, życie pod presja obowiązków i uciekającego czasu, konieczność dokonywania wyborów pomiędzy życiem prywatnym, a chęcią rozwoju, zmuszają nas wszystkich do poszukiwania równowagi w życiu. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce, w którym oferujemy naszym gościom, zwolnienie tempa życia oraz zwrócenie uwagi do środka. Organizujemy unikalne warsztaty, w przestrzeni koncentracji na sobie i swoich potrzebach w środowisku pro-rozwojowym. Naszym celem jest udostępnienie praktyk wspierających ciało, umysł i dusze, poprzez rożne formy aktywności warsztatowej. Do współpracy zapraszamy specjalistów z całej Polski ,którzy od lat prowadzą z powodzeniem rożnego rodzaju warsztaty wspierające indywidualny rozwój człowieka.
Dysponujemy 120 metrową jasną,przytulną salą warsztatową.

UWOLNIJ STRES NA MAJÓWKĘ

Tu i teraz to najlepszy moment, aby odzyskać energię, zwolnić tempo, odzyskać poczucie bezpieczeństwa. Nasz holistyczny, relaksujący pakiet ma na celu skupienie się na sobie,
w aurze nadmorskiego klimatu przy dźwiękach mis i gongów, z codzienną dawką relaksacji, spacerów i medytacji.

Pakiet ten ma na celu oczyszczenie organizmu z napięć, blokad emocjonalnych i czynników powodujących stres.

W trakcie tygodniowego warsztatu uczestnicy dostaną praktyczne metody radzenia sobie z niedogodnościami powodującymi stres.

2 terminy do wyboru:

Pakiet 5 dniowy – 01-05.05.2024
Pakiet 7 dniowy – 27.04-04.05.2024

WARSZTAT „CZUCIE” – POWIĘZI, MERIDIANY, MEDYCYNA ROŚLIN Z EWĄ MISKIEWICZ I DAWIDEM SOBANIAK

TYLKO 2 TERMINY W 2024:
22-29.06.2024
24-31.08.2024

Ciało mówi do ciebie codziennie. W każdej godzinie wysyła sygnały i prosi o uwagę. Często nie chcesz słyszeć. Zamykasz się na czucie niezaspokojonych potrzeb ruchu, odpoczynku, uwolnienia gonitwy myśli. Kiedy ciało zaczyna krzyczeć bólem, połykasz tabletkę. Kiedy jest za trudno, umysł wycofuje Cię z życia.

Czy są inne sposoby? Czy można odwrócić efekty złych nawyków, blokad, traum, uzależnień.

Czym jest czucie i jaką wagę ma jego pielęgnowanie w ciele i umyśle? Co może zastąpić tabletkę lub paniczną chęć ucieczki.

WARSZTAT BODY ART „W RYTMIE 5 ŻYWIOŁÓW” Z EWĄ MIŚKIEWICZ

TYLKO 5 TERMINÓW W 2024:
18-25.05.2024
15-22.06.2024
13-20.07.2024
17-24.08.2024
7-14.09.2024

To jeden z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, forma fitnessu z nurtu Body and Mind. To wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

Bodyart – połączenie jogi, oddechu i tańca. Bazując na jodze, ćwiczeniach rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu, to system ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Podstawą aktywnosci jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystaniefunkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Podmiotem tej metody jest człowiek jako całość. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim odzyskanie świadomości własnego ciała. Bodyart zawiera elementy yogi, fizjoterapii, japońskiej DO IN, nowo powstałych pozycji oraz klasycznych technik oddechu, tworząc synergię treningu fizycznego i odpoczynku umysłowego.

WARSZTAT JOGA I DŹWIĘKOTERAPIA Z DAGMARĄ MISIURA

TYLKO 1 TERMIN W 2024:
20-27.04.2024

Sposób na pozytywną zmianę w Twoim życiu. Podnieś swoje wibracje! Program Dagmary w sposób holistyczny i integralny wspiera rozwój wszystkich aspektów ludzkiej osobowości, jednocześnie łącząc je w doskonałą całość. Otrzymasz praktyki i narzędzia wychodzące poza ramy praktyki fizycznej, dzięki którym przywrócisz szeroko pojętą równowagę życiową.

WARSZTAT „KOBIETA, EMOCJE I TANGO” Z MAGDALENĄ SAMOLIK-SIENNICKA

TYLKO 1 TERMIN W 2024:
21-28.09.2024

Moją intencją jest zabierać Kobiety w podróż poprzez doświadczanie siebie w nietypowy sposób. W takie niespodziewane miejsca, w których umysł choćby przez chwilę nie umie się odnaleźć, a kobiece serce przepełnia wtedy miłość i radość. Bo wtedy właśnie otwierają się głęboko ukryte drzwi do wzrastania. Do odkrywania prawdy o sobie poza iluzjami umysłu. Formą, w której to się może zadziać na moich warsztatach jest właśnie Tango solo dla Kobiet, które prowadzę. To nie tylko taniec. Wręcz przeciwnie. Jest on głównie pretekstem do doświadczania.

WARSZTAT WAKACJE Z JOGĄ NAD MORZEM Z DAGMARĄ MISIURA

TYLKO 1 TERMIN W 2024:
28.09-5.10.2024

Zajęcia jogi będą dostosowane do wszystkich poziomów zaawansowania. Podzielimy je na trzy główne, wzajemnie uzupełniające się style.  Program Dagmary w sposób holistyczny i integralny wspiera rozwój wszystkich aspektów ludzkiej osobowości, jednocześnie łącząc je w doskonałą całość. Otrzymasz praktyki i narzędzia wychodzące poza ramy praktyki fizycznej, dzięki którym przywrócisz szerokopojętą równowagę życiową. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują zatrzymać się, oczyścić głowę, odżywić się i ponownie połączyć ze sobą.

WARSZTAT PRZEBUDZENIE BOSKIEJ KOBIECOŚCI Z DAGMARĄ MISIURA

TYLKO 3 TERMINY W 2024:
16-19.05.2024
25-28.07.2024
15-18.08.2024

To zaproszenie do ucieleśnienia i ekspresji kobiecego piękna oraz uzdrawiającego ukochania swojego ciała. Unikalne połączenie praktyk jogicznych, medytacji i tańca sprawi, że odnajdziemy drogę do siebie – do ciała, serca oraz duszy. Warsztaty są otwarte dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia w jodze, czy w tańcu. Matki, córki, żony, siostry, gospodynie, businesswoman… Zapraszamy Was wszystkie!

TAO JOGA Z EWĄ MIŚKIEWICZ

Oferta dostępna CAŁY ROK!

Codzienne (niedziela-piątek) zajęcia jogi w Feel Well Resort. Czas trwania: 60min. Możesz skorzystać z jednorazowych zajęć lub wykupić pakiet 6 wejść w promocyjnej cenie! Co będziemy robić na zajęciach? Wykonywać ćwiczenia uwalniające napięcia w ciele, koncentrować umysł na uspokojeniu, relaksowaniu, podnoszeniu wibracji energetycznych. Dzięki zasadzie tao praktyka może być dopasowana do możliwości i potrzeb grupy, by neutralizować skutki nadmiernych obciążeń psychofizycznych.

GONGI

Środa godzina 20:00 – cena 70zł

Bycie w przestrzeni dźwiękowej daje nam okazję do odbycia podróży w głąb siebie, do przywitania się ze sobą samą/sobą samym. Dźwięki gongów mają moc przezwyciężenia tzw. „paplaniny umysłu”, przebicia się przez myślenie, analizowanie, itd. Łączą w jedno wszystko to, co na zewnątrz i wewnątrz i dzięki temu doświadczamy połączenia z życiem i całym Wszechświatem. Mamy okazję do naprawdę głębokiego odprężenia ciała na poziomie komórkowym oraz do uspokojenia umysłu.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner