WAKACJE Z JOGĄ NAD MORZEM
JOGA
MORZE
FITFOOD

WAKACJE Z JOGĄ NAD MORZEM

od 3 500 zł/za osobę/za 7 DNI

TERMIN: 28 WRZESIEŃ- 5 PAŹDZIERNIK 2024r.

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują zatrzymać się, oczyścić głowę, odżywić się i ponownie połączyć ze sobą.

Program Dagmary w sposób holistyczny i integralny wspiera rozwój wszystkich aspektów ludzkiej osobowości, jednocześnie łącząc je w doskonałą całość. Otrzymasz praktyki i narzędzia wychodzące poza ramy praktyki fizycznej, dzięki którym przywrócisz szerokopojętą równowagę życiową.

PAKIET 7 dni zawiera – CZEGO DOŚWIADCZYSZ?

 • Powitanie i zamknięcie w kręgu – otwarcie i domknięcie wspólnej przestrzeni
 • Poranne medytacje, dające możliwość dostrojenia się do wewnętrznej ciszy jako portalu kierującego skupienie do wewnątrz, w kierunku Nieskończonej Świadomości
 • Poranna joga w przepływie Hatha/ Vinyasa. Będzie to spójnym i barwnym tańcem ducha z materią. To doświadczanie siebie w różnych kształtach, które mają konkretne odniesienie w kreowaniu i przepływie energii. W wymiarze fizycznym pomaga rozwijać równomiernie całe ciało. Zdrowa i przyjemna droga do uzyskania wymarzonej sylwetki. Będziemy łączyć się z elementem ziemi, aby kultywować stabilność, ugruntowanie, siłę; oraz eterem dla zaproszenia lekkości i przestrzenności
 • Głębokie, dłużej utrzymane pozycje popołudniowej jogi regeneracyjnej poruszą i nawilżą tkankę łączną (powięź), stawy, więzadła i ścięgna. Podczas tych praktyk dotkniemy meridianów – kanałów, przez które płynie energia w ciele. Praktyka ta jest jak antidotum dla przestymulowanego, zmęczonego organizmu. Wejście w głębokie warstwy ciała z intencją uwolnienia tego, co blokuje pełnię potencjału
 • Ceremonia Kakao rozwibruje i otworzy serca, a w połączeniu z taneczną podróżą stworzą przestrzeń do odkrywania własnej ekspresji i wyzwolenia
 • Czas dla siebie – zanurzenie się w refleksji, dzienniku, odpoczynku, drzemce, w naturze podczas nadmorskich lub leśnych spacerów

JOGA

Zajęcia jogi będą dostosowane do wszystkich poziomów zaawansowania. Podzielimy je na trzy główne, wzajemnie uzupełniające się style. Poranne praktyki będą mieszanką Hatha i Vinyasa jogi. Wieczorami zajęcia będą odbywać się w formie Yin (regeneracyjnej) nastawionej na odprężenie i relaks. Chociaż są one bardzo różne, istotą każdego z nich jest wzmocnienie połączenia między umysłem, a ciałem, odblokowanie przepływu energii, pogłębienie mobilności oraz zwiększenie świadomości poruszania się, oddychania i interakcji z myślami.

wyżywienie:

Dieta tradycyjna dla ludzi aktywnych o dostosowanej kaloryczności:

 • zachęcamy do zmiany nawyków żywieniowych, szczególnie służące eliminacji mięsa z jadłospisu
 • stawiamy na pyszną, zróżnicowaną kuchnię
 • do wyboru: 1500 kcal, 1800 kcal lub 2000 kcal
 • do wyboru: dieta mięsna (mięso dwa razy w tygodniu) lub dieta pescowegetariańska (z rybą)
 • autorska mieszanka ziół poprawiająca przemianę materii
 • nieograniczona woda mineralna o właściwościach oczyszczających komórki i ożywionej strukturze

ponad to:

 • Dostęp do Feel Well Caffe i ChilloutZone
 • Dostęp do tarasu słonecznego
 • Nieograniczony dostęp do basenu
 • Wieczory tematyczne, spotkania, prelekcje, gry planszowe I wiele innych… w Feel Well Caffe

Cena warsztatów: 1 300 zł/ za osobę + nocleg z pełnym wyżywieniem (4 posiłki dziennie) od 310 do 380 zł/za noc/za osobę w zależności od rodzaju pokoju

Cena pakietu  od 3 500 zł

*ośrodek sprzedaje tylko pełne pakiety z warsztatem , noclegiem i wyżywieniem.

CENA: od 3 500 zł
termin
28.09-5.10.2024
Zakwaterowanie

od godziny 16:00
Wykwaterowanie

do godziny 10:00
tabela cen
7 nocy
pełne wyżywienie
ZAREZERWUJ
INSTRUKTORKA
Dagmara
Prowadząca

Dagmara Misiura

Stwarza możliwości do eksploracji różnych zakątków świata zewnętrznego oraz wewnętrznego. Stosuje holistyczne podejście korzystając z wybranych technik – joga, taniec, dźwiękoterapia, wyprawy rozwojowe. Od 8 lat prowadzi zajęcia jogi w wersji stacjonarnej i online, tworzy wyjazdy z jogą, koncerty kamertonowe, kręgi i ecstatic dance na terenie Polski oraz współtworzy wyjazdy jogowe do Azji i Ameryki Południowej. Twórczyni marki Yaki Yoga. Tańczy życie z otwartym sercem, podążając za swoimi marzeniami, które głównie wiążą się z podróżami do odległych zakątków świata, pogłębianiem zrozumienia natury istoty ludzkiej, a następnie dzieleniem się tym z innymi. Jej misją jest przywracanie stanu wewnętrznej harmonii, który prowadzi do pełni indywidualnego potencjału – pełni mocy.

Kursy i doświadczenie

Od najmłodszych lat pracowała z ciałem. W wieku 6 lat zaczęła swoją przygodę z gimnastyką artystyczną, która po kilku latach przerodziła się w taniec, który towarzyszy jej do dziś. Jako 20 latka wkroczyła na ścieżkę instruktorki fitness, odkrywając sporą wiedzę o ciele oraz sposobach pracy z nim. Po krótkim czasie zaczęła dostrzegać nierozerwalny związek pomiędzy ciałem, a psychiką. Wtedy też przestała traktować pracę z ciałem jako rozwój wyłącznie fizyczny. Zgłębiając ten temat trafiła na BodyArt, trening który łączy współczesną wiedzę „zachodnią” z tradycyjną mądrością wschodu. W 2014 roku zdobyła licencję na pracę z tą techniką w szkole Roberta Steinbachera. Naturalnym następstwem tych dociekań było odkrycie świata jogi. W 2016 roku zrobiła pierwszy roczny kurs Hatha Jogi dzięki Stowarzyszeniu Jogi Akademickiej w Częstochowie. Dwa lata później ukończyła 200TTC w Nomad Yoga School oraz 300TTC w Earth Yoga Village w Indiach uzyskując certyfikat Yoga Alliance RYT500. Kolejnym wielkim odkryciem był dźwięk. Zaczęła postrzegać świat w kategoriach wibracji. Ukończyła kurs muzykoterapii w Akademii Dźwięku dr Barbary Romanowskiej, otrzymując certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej uprawniający do prowadzenia muzykoterapii na poziomie komórkowym. Interesują ją wszelkie naturalne techniki przywracania harmonii (zdrowia), dlatego jest w niekończącej się odkrywczej podróży. Na jej ścieżce pojawiły się liczne warsztaty z tradycyjnej medycyny chińskiej i ajurwedy oraz szamańska praca z roślinami nauczycielami głęboko w amazońskiej dżungli.

U Nas w feel wszystko przygotowane jest pod aktywność i zdrowy odpoczynek, jeżeli tak jak my, lubisz się ruszać i zwracać uwagę na to co jesz, kochasz morze i naturę, to przyjedź do nas i skorzystaj z oferty skrojonej dla Ciebie!

 

morze
surf
spa
taras do opalania
basen
gym
sauna 3x
surf caffe
fitfood
cennik i ważne informacje :
Pokój /1 os. /1 noc z wyżywieniem w cenie
28.09-5.10.2024
WARSZTATY + ZAJĘCIA /1 osoba /za 6 dni
jedno miejsce w 2-os standard
310 zł/za noc*
1 300 zł/za osobę
1-os standard
350 zł/za noc*
1 300 zł/za osobę
1-os lux
380 zł/za noc*
1 300 zł/za osobę
jedno miejsce w 2-os lux
350 zł/za noc*
1 300 zł/za osobę
jedno miejsce w 3-os lux
340 zł/za noc*
1 300 zł/za osobę
Apartament (2 pokoje + kuchnia)
nie dotyczy
nie dotyczy

***przy rezerwacji:

 • 2 tygodni – obowiązuje zniżka 5% na drugi tydzień pobytu
 • 3 tygodni – obowiązuje zniżka 10% na trzeci tydzień pobytu
 • 4 tygodni – obowiązuje zniżka 15% na czwarty tydzień pobytu

*cena za osobę w pokoju dwu- lub trzyosobowym przy dwóch/trzech osobach pełnopłatnych.

Feel Well zastrzega sobie możliwość zmiany cen oraz stosowania odrębnego cennika dla okresów świątecznych, wakacyjnych i długich weekendów.

Feel Well zastrzega sobie prawo do odwołania danego pakietu przy zbyt niskiej liczbie uczestników.

Informujemy, że obiekt zastrzega sobie możliwość zmiany cen (nie dotyczy dokonanych już rezerwacji), a także możliwość wprowadzania zmian w programie.

Zmiany zasad wystawiania faktur

jeżeli nie posiadasz danych firmowych do faktury (w tym NIP-u) podczas składania rezerwacji, to od 1 stycznia 2020, sprzedawca usług (Feel Well Ewinga Piękoś) może nie wystawić Ci faktury na dane firmowe.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe podaj NIP oraz dane firmy.

Obiadów w soboty nie serwujemy.
Nie prowadzimy diet z alergiami pokarmowymi (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska itp.). Dostępna jedynie dieta pescowegetariańska (z rybą) lub dieta zwykła (mięsna).

 • miejsce parkingowe 15 zł/za dobę (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
 • pobyt pupila (do 15kg) 45 zł/za dobę/za jednego pupila
 • opłata miejscowa płatna w recepcji wg stawek ustalonych przez Urząd Gminy Władysławowo
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner