Tao Joga

TAO JOGA

To kompilacja nurtów indyjskiej ayurwedy (wiedzy o życiu) i Tradycyjnej Chińskiej Medycyny lub jeszcze precyzyjniej Medycyny Orientalnej.

Księgi starożytnych mędrców wschodu jednoznacznie wskazują, że zarówno do zdrowia, jak i szczęścia prowadzi nas droga umiarkowania i równowagi.

CZYM JEST TAO?

Tao jest czymś, czego nie ma. To wieloznaczny termin filozofii chińskiej, manifestującej się w spontanicznym nie przeciwstawianiu się naturalnemu porządkowi rzeczy. Kładzie nacisk na wolność, spontaniczność i sceptycyzm wobec wszelkich konwencji, ale także otwartość na zapożyczenia z innych systemów. Łatwo więc, połączyć Tao z jogą.

CZYM JEST JOGA?

To bardzo obszerny i rozgałęziony proces transformacyjny, w wyniku którego zarówno ciało jak i dusza podnoszone zostają na wyższy poziom funkcjonowania.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ NA ZAJĘCIACH?

Wykonywać ćwiczenia uwalniające napięcia w ciele, koncentrować umysł na uspokojeniu, relaksowaniu, podnoszeniu wibracji energetycznych.

Dzięki zasadzie tao praktyka może być dopasowana do możliwości i potrzeb grupy, by neutralizować skutki nadmiernych obciążeń psychofizycznych.

CZEGO POTRZEBUJESZ DO ZAJĘĆ?

Tylko siebie i swobodnego stroju.

Maty, kostki, koce są dostępne na sali.

Nie musisz mieć nawet pozytywnego nastawienia, podejmij próbę i oceń sam/a/ jakie są Twoje odczucia.

Cena: 60 zł/jednorazowe wejście
Miejsce? FEEL WELL RESORT
Kiedy? CODZIENNE 60 min zajęcia od niedzieli do piątku
Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsca
Kontakt
INSTRUKTORKA
Ewa Miśkiewicz
Prowadząca

która mówi o sobie tak:

Kiedy 15 lat temu rozpoczęłam pracę z ciałem, urodziłam się na nowo. Do poprzedniego życia wypełnionego prowadzeniem biznesu nie chcę już wracać, chociaż wtedy było mi ono potrzebne. Zawsze towarzyszyło mi czucie i chęć dotarcia głębiej, więc kształciłam się w najlepszych szkołach uzyskując tytuł instruktora fitness w wielu specjalnościach, potem nauczyciela yogi. Na wiele lat mentalny trening bodyART pochłonął mnie bez reszty. Z każdym rokiem zmieniał się mój sposób patrzenia na ciało, na siebie, na drugiego człowieka. Prowadziłam wiele grup treningowych, i wiele treningów personslnych. Czułam jak człowiekowi tych czasów, potrzebne jest otulenie, zrozumienie, uczucie, spojrzenie na niego z widzeniem. Od pewnego czasu wybieram różne techniki, tworząc własne programy naprawcze czucia ciała i uwolnienia umysłu. W mojej drodze do spokoju i radości pomogła mi joga czakralna. Ale mam pełną świadomość, że do każdego przebudzenie, przychodzi z innej strony. Pracuję ruchem, słowem, oddechem, energią. Wspieram Twoje wzrastanie. Docieram do sedna, by rozebrać Cię z cielesnej zbroi, by prawda stanęła przed Tobą. Kolejny sezon w Feel Well Resort w Jastrzębiej Górze, czekam na Ciebie wieczorami proponując Tao yogę. Spotkajmy się na macie 🙏 Namaste.

U Nas w feel wszystko przygotowane jest pod aktywność i zdrowy odpoczynek, jeżeli tak jak my, lubisz się ruszać i zwracać uwagę na to co jesz, kochasz morze i naturę, to przyjedź do nas i skorzystaj z oferty skrojonej dla Ciebie!

 

morze
surf
spa
taras do opalania
basen
gym
sauna 3x
surf caffe
fitfood
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner