Wybierz jeden z naszych wyjątkowych pakietów.

Feel Well to przestrzeń aktywnego wypoczynku, przyjemności i podnoszenia świadomości. Źródło zdrowia kondycji i inspiracji.
Wyjątkowe miejsca do pracy ze swoim ciałem, umysłem i dusza. Pospiech, życie pod presja obowiązków i ociekającego czasu, konieczność dokonywania wyborów pomiędzy życiem prywatnym, a chęcią rozwoju, zmuszają nas wszystkich do poszukiwania równowagi w życiu. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce, w którym oferujemy naszym gościom, zwolnienie tempa życia oraz zwrócenie uwagi do środka.

Oferujemy unikalne tygodniowe pakiety, czas skoncentrowany na sobie i swoich potrzebach w środowisku pro-rozwojowym.
Naszym celem jest udostępnienie praktyk wspierających ciało, umysł i dusze, poprzez rożne formy aktywności takie jak;

TRENING ODCHUDZAJĄCO KONDYCYJNY
MINDFULLNESS
JOGA
SURFING
WARSZTATY ROZWOJOWE

Udostępniamy również plany dietetyczne, zachęcając do zmiany nawyków żywieniowych, szczególnie służące eliminacji mięsa z jadłospisu oraz te stawiające na różnorodność i właściwe zbilansowanie.

SYNERGIA 3 ELEMENTÓW

Nasze holistyczne podejście do warsztatów

ciało
Ruch
Dieta
Zabiegi
Joga
Surfing
umysł
Świadomość
Mindfulness
Uważność
Pogłębiony Relax
dusza
Medytacja
Morze
Natura

WYBIERZ JEDEN Z NASZYCH PAKIETÓW
ABY MOC DOŚWIADCZYĆ NAJLEPSZEJ WERSJI SIEBIE

PAKIET
SPORT WEEKEND
CENA: od 99 zł.

Już teraz skorzystaj z naszych weekendowych, jesiennych pakietów sportowych. Przyjedź na weekend w terminie do 30.11.2020 r. i skorzystaj ze specjalnej oferty stworzonej na miarę Twoich potrzeb. Popraw swoje samopoczucie, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc. Prowadząca: Daria Gronalewska. Daria jest Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Trenerką Personalną, Instruktorką Fitness, Nordic Walking, licencjonowaną instruktorką Zumba Fitness, Strong Nation oraz pasjonatką aktywności fizycznych w wodzie, powietrzu, na piasku i śniegu. Uważa, że aktywność to klucz do poprawienia jakości życia zarówno mentalnie jak i zdrowotnie.

RUCH
FITNESS
BASEN
PAKIET 7 dni
ODCHUDZANIE KONDYCJA
CENA: od 1450 zł.

Zajęcia w tym pakiecie ukierunkowane są na odchudzanie, kondycję, tonizację i sprawność fizyczną. Prowadzenie niektórych zajęć w lesie, na plaży bądź na naszym tarasie słonecznym, pomaga odbudować kondycję psychiczną oraz jest źródłem dużej dawki endorfin. Wszytkie zajęcia wspierane są przez niskokaloryczną, ale odżywczą dietę pełną warzyw, kasz i codziennych koktajli. Dla pogłębienia efektów odchudzania oraz zachowania jędrności skóry mamy dla Was nasze skuteczne PAKIETY SPA.

RUCH
DIETY
ZABIEGI
PAKIET 7 dni
SURF JOGA SPA
CENA: od 2 450 zł.

PAKIET KTÓRY ŁĄCZY ZE SOBĄ 3 AKTYWNOŚCI:
SURFING
codzienny kontakt z żywiołem wody zapewni Tobie świetną zabawę, ogromną dawkę endorfin, dużo ruchu wraz z nabywaniem nowych umiejętności na desce surfingowej.
JOGA
codzinna praktyka jogi, pogłębiająca kontakt ze swoim wnętrzem oraz powrotem do ciała.
SPA
cudowne zabiegi w SPA pogłębiające Twój relaks, spokój i błogość

SURF
joga
ZABIEGI
PAKIET 7 dni
Witalność i Balans-Joga połączona z aktywnością i naturą
CENA: od 2270 zł.

Dzięki zajęciom z Fit Jogi, poczujesz, że kontakt z sobą, naturą i relacje z drugim człowiekiem są kluczowym elementem by zrozumieć potrzeby własnego ciała i pragnienia serca. Nauczysz się pracy ze stresem, świadomego oddechu, relaksu, wyrzeźbisz swoją sylwetkę, wzmocnisz mięśnie głębokie i zagłębisz się w sobie dzięki nauce medytacji. To autorski projekt Eurydyki i Marka Rechcygier, który w połączeniu ze zbilansowaną dietą, zdrową aktywnością ruchową i środowiskiem naturalnym daje efekt satysfakcji i radości z życia.

JOGA
MEDYTACJA
FITFOOD
PAKIET 7 dni
MINDFULNESS-JOGA SOMATYCZNA
CENA: od 2 370 zł.

Przestrzeń codziennej praktyki nad świadomością ciała poprzez ćwiczenia somatyczne, połączone z Mindfullness i elementami techniki Alexandra i Feldenkraisa, zabiorą Cię głęboko w Twoje ciało, umysł i dusze. Głęboka i spokojna praktyka da Tobie ostateczną wolność od stresu, gwarantując zwiększenie mobilności ciała i poszerzanie świadomości na poziomie CIAŁA, UMYSŁU I DUCHA… Ćwiczenia te wnoszą prawdziwą przyjemność niezależnie od wieku i kondycji. Formuła dostosowana jest do indywidualnych potrzeb uczestników. Pakiet prowadzony przez Małgorzatę Mączko z 20 letnim stażem

joga
MEDYTACJA
NORDIC
PAKIET 7 dni
BODY ART „W RYTMIE 5 ŻYWIOŁÓW”
CENA: od 1750zł

To jeden z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, forma fitnessu z nurtu Body and Mind. To wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii. Bodyart – połączenie jogi, oddechu i tańca. Bazując na jodze, ćwiczeniach rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu, to system ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Podstawą aktywnosci jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystaniefunkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Podmiotem tej metody jest człowiek jako całość. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim odzyskanie świadomości własnego ciała.

RUCH
DIETY
ZABIEGI
PAKIET 7 dni
KOBIETY MOCY – POWRÓT DO CIAŁA
CENA: od 2 325 zł.

Głęboki warsztat łączący wszystkie elementy kobiecej mocy w JEDNOŚĆ. W tygodniowych warsztat doświadczymy całego spektrum duchowej mocy uczestnicząc w:
– medytacjach,
– pracy z ciałem i oddechem,
– praktykach TAO,
– praktykach słowiańskich,
– kręgach kobiecych,
– reaktywacji przyjemności,
– kreatywność,
i wiele innych elementów, pod okiem czołowej specjalistki i szamanki w Polsce Katarzyny Majak.

medytacje
basen
fitfood
KONCERT
KONCERT MIS I GONGÓW TYBETAŃSKICH
CENA: 50 zł. - Środa godzina 20:00

Bycie w przestrzeni dźwiękowej daje nam okazję do odbycia podróży w głąb siebie, do przywitania się ze sobą samą/sobą samym. Dźwięki gongów mają moc przezwyciężenia tzw. „paplaniny umysłu”, przebicia się przez myślenie, analizowanie, itd. Łączą w jedno wszystko to, co na zewnątrz i wewnątrz i dzięki temu doświadczamy połączenia z życiem i całym Wszechświatem. Mamy okazję do naprawdę głębokiego odprężenia ciała na poziomie komórkowym oraz do uspokojenia umysłu.

CHILLOUT
PAKIET 7 dni
WAKACJE NAD MORZEM
CENA: od 1450 zł.

Feel Well Resort to także idealne miejsce na spędzenie niezapomnianych wakacji nad morzem, a jeśli pogoda nie dopisze-nie martw się! Posiadamy strefę basenu oraz saun, gdzie zregenerujesz swoje siły, a wieczory spędzisz w naszej Feel Well Caffe wraz ze strefą ChilloutZone, gdzie w pełni się zrelaksujesz.

Basen
morze
DIETY