fbpx
Wybierz jeden z naszych wyjątkowych pakietów.

Feel Well to przestrzeń aktywnego wypoczynku, przyjemności i podnoszenia świadomości. Źródło zdrowia kondycji i inspiracji.
Wyjątkowe miejsce do pracy ze swoim ciałem, umysłem i duszą. Pośpiech, życie pod presją obowiązków i uciekającego czasu, konieczność dokonywania wyborów pomiędzy życiem prywatnym, a chęcią rozwoju, zmuszają nas wszystkich do poszukiwania równowagi w życiu. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce, w którym oferujemy naszym gościom, zwolnienie tempa życia oraz zwrócenie uwagi do środka.

Oferujemy unikalne tygodniowe pakiety, czas skoncentrowany na sobie i swoich potrzebach w środowisku pro-rozwojowym.
Naszym celem jest udostępnienie praktyk wspierających ciało, umysł i duszę, poprzez rożne formy aktywności takie jak:

TRENING ODCHUDZAJĄCO KONDYCYJNY
JOGA I MUZYKOTERAPIA
SURFING
TRENING STRONG NATION
POWIĘŹ I JEJ ZNACZENIE
WARSZTATY CORE
WARSZTATY ROZWOJOWE

Udostępniamy również plany dietetyczne, zachęcając do zmiany nawyków żywieniowych, szczególnie służące eliminacji mięsa z jadłospisu oraz te stawiające na różnorodność i właściwe zbilansowanie.

SYNERGIA 3 ELEMENTÓW

Nasze holistyczne podejście do warsztatów

ciało
Ruch
Dieta
Zabiegi
Joga
Surfing
umysł
Świadomość
Mindfulness
Uważność
Pogłębiony Relax
dusza
Medytacja
Morze
Natura

WYBIERZ JEDEN Z NASZYCH PAKIETÓW
ABY MOC DOŚWIADCZYĆ NAJLEPSZEJ WERSJI SIEBIE

PAKIET 7 dni
ODCHUDZANIE KONDYCJA
CENA: od 1 890 zł.

Zajęcia w tym pakiecie ukierunkowane są na odchudzanie, kondycję, tonizację i sprawność fizyczną. Prowadzenie niektórych zajęć w lesie, na plaży bądź na naszym tarasie słonecznym, pomaga odbudować kondycję psychiczną oraz jest źródłem dużej dawki endorfin. Wszytkie zajęcia wspierane są przez niskokaloryczną, ale odżywczą dietę pełną warzyw, kasz i codziennych koktajli. Dla pogłębienia efektów odchudzania oraz zachowania jędrności skóry mamy dla Was nasze skuteczne PAKIETY SPA.

RUCH
DIETY
ZABIEGI
PAKIET 7 dni
SURF JOGA SPA
CENA: od 3 190 zł.

PAKIET KTÓRY ŁĄCZY ZE SOBĄ 3 AKTYWNOŚCI:
SURFING
codzienny kontakt z żywiołem wody zapewni Tobie świetną zabawę, ogromną dawkę endorfin, dużo ruchu wraz z nabywaniem nowych umiejętności na desce surfingowej.
JOGA
codzinna praktyka jogi, pogłębiająca kontakt ze swoim wnętrzem oraz powrotem do ciała.
SPA
cudowne zabiegi w SPA pogłębiające Twój relaks, spokój i błogość

SURF
joga
ZABIEGI
PAKIET 7 dni
JOGA CZAKRALNA
CENA: od 2 590 zł.

Podczas warsztatów każdego dnia omówimy jedną z siedmiu czakr podstawowych. Jej zadania i możliwości w odniesieniu do fizyczności, psychiki i duchowości. Wykonamy asany otwierające przepływ energii w ciele z dostosowaniem do każdej z czakr. Odkryjemy jaki wpływ ma nadmiar lub niedobór energii w centrach energetycznych i poznamy sposoby pracy nad ich zbalansowaniem. Najbardziej obciążana negatywnymi emocjami jest czakra ognia. Ma to niewątpliwie wpływ na metabolizm. Usunięcia blokad emocjonalnych w obrębie III wspomaga pracę nad uzyskaniem właściwej wagi.

JOGA
MEDYTACJA
FITFOOD
PAKIET 7 dni
KOBIETY MOCY – POWRÓT DO CIAŁA
CENA: od 3 110 zł.

Głęboki warsztat łączący wszystkie elementy kobiecej mocy w JEDNOŚĆ. W tygodniowych warsztat doświadczymy całego spektrum duchowej mocy uczestnicząc w:
– medytacjach,
– pracy z ciałem i oddechem,
– praktykach TAO,
– kręgach kobiecych,
– reaktywacji przyjemności,
i wiele innych elementów, pod okiem czołowej specjalistki i szamanki w Polsce Katarzyny Majak.

medytacje
basen
fitfood
PAKIET 7 dni
CORE "ZDROWY KRĘGOSŁUP/PŁASKI BRZUCH"
CENA: od 2 290 zł.

W programie treningowym dużo informacji o przebiegu i funkcjonowaniu mięśni głębokich, korekta wykonywania ćwiczeń dostosowana do indywidualnych potrzeb ćwiczących, usuwanie złych nawyków postawy, nauka oddechu wspierającego właściwe napięcie mięśni centrum oraz rozluźniającego napięcia stresopochodne.

RUCH
BASEN
FITFOOD
PAKIET 7 dni
BODY ART „W RYTMIE 5 ŻYWIOŁÓW”
CENA: od 2 190 zł.

To jeden z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, forma fitnessu z nurtu Body and Mind. To wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii. Bodyart – połączenie jogi, oddechu i tańca. Bazując na jodze, ćwiczeniach rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu, to system ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka. Podstawą aktywnosci jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Podmiotem tej metody jest człowiek jako całość. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim odzyskanie świadomości własnego ciała.

RUCH
DIETY
ZABIEGI
PAKIET 7 dni
Powięź i jej znaczenie dla szczupłej sylwetki, zdrowia i komfortu życia
CENA: od 2 290 zł.

Z pozoru mało znacząca błona wyścielająca każdy centymetr naszego ciała od wewnątrz, odpowiada za jego kształt, siłę mięśni, przewodzenie ustrojowe, nawodnienie, przepływ hormonów i impulsów nerwowych. Wspiera nasz organizm od narodzin do końca życia. Jeśli chcesz poznać powięź jako organ, przebieg taśm mięśniowo-powięziowych określonych przez Thomasa Myersa, stare techniki pracy z powięzią, nowoczesny trening powięziowy ten turnus jest dla Ciebie.

RUCH
BASEN
FITFOOD
PAKIET 7 dni
YIN/YANG/ODDECH "PODRÓŻ DO ŚWIADOMOŚCI CIAŁA"
CENA: od 2 290 zł.

W podróży towarzyszyć Ci będzie Ewa Miśkiewicz, nauczyciel mentalnych praktyk ruchowych.
Każdego dnia, będziesz mocniej przenikać możliwości swojego organizmu w drodze do autonaprawy. Ewa czaruje głosem, uwodzi wiedzą i tak komponuje Twój pobyt u Nas, by łączyć fizyczne poznanie ciała ze sprawczą siłą oddechu i energii życiowej. Uczy jak wyostrzyć odczucie płynące z ruchu i rozbudzić funkcje naprawcze drzemiące w organizmie.
Pierwszy krok w Twojej podróży zaczyna się teraz.

MEDYTACJE
BASEN
FITFOOD
PAKIET 7 dni
Joga i muzykoterapia
CENA: od 2 415 zł.

Sposób na pozytywną zmianę w Twoim życiu. Podnieś swoje wibracje! Program Dagmary w sposób holistyczny i integralny wspiera rozwój wszystkich aspektów ludzkiej osobowości, jednocześnie łącząc je w doskonałą całość. Otrzymasz praktyki i narzędzia wychodzące poza ramy praktyki fizycznej, dzięki którym przywrócisz szeroko pojętą równowagę życiową.

JOGA
MEDYTACJA
FITFOOD
PAKIET 7 dni
STRONG NATION - „ZNAJDŹ W SOBIE SIŁĘ”
CENA: od 2 190 zł.

Podczas tego pakietu nauczysz się, że niemożliwe nie istnieje oraz zauważysz drzemiącą moc aby pokonać swoje słabości. Pomogą Ci w tym pogadanki oraz ruchy i ćwiczenia zapożyczone od zwierząt, sportów wyczynowych, gier zespołowych i sztuk walki. Poruszając swoim ciałem jak wojownik dostrzeżesz połączenie między ciałem, umysłem i duszą, a także zapomnisz o problemach dnia codziennego.

RUCH
DIETY
ZABIEGI
PAKIET 4 dni
PRZEBUDZENIE BOSKIEJ KOBIECOŚCI
CENA: od 1 135 zł.

To zaproszenie do ucieleśnienia i ekspresji kobiecego piękna oraz uzdrawiającego ukochania swojego ciała. Unikalne połączenie praktyk jogicznych, medytacji i tańca sprawi, że odnajdziemy drogę do siebie – do ciała, serca oraz duszy. Warsztaty są otwarte dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia w jodze, czy w tańcu.
Matki, córki, żony, siostry, gospodynie, businesswoman… Zapraszamy Was wszystkie!

MEDYTACJA
MORZE
FITFOOD
PAKIET 7 dni
WARSZTAT "TANIEC MEDYTACYJNY" (joga taniec medytacja)
CENA: od 2 730 zł.

Celem warsztatów jest uwolnienie zbędnych napięć w ciele oraz odnalezienie subtelnych struktur własnego wnętrza, realnie wspierających nas w wewnętrznej Mocy. Podczas tańca będziemy mocno stąpać po ziemi, by z czułością, troską oraz bezpiecznie, dać przestrzeń własnej ruchowej ekspresji. Zadbamy o przepływ, skupiając się na poszczególnych elementach i jakościach układu ruchu oraz żywiołów. Całości towarzyszyć będzie Yoga Vinyasa oraz medytacja i… moc Bałtyku.

JOGA
MEDYTACJA
FITFOOD
KONCERT
KONCERT MIS I GONGÓW TYBETAŃSKICH
CENA: 50 zł. - Środa godzina 20:00

Bycie w przestrzeni dźwiękowej daje nam okazję do odbycia podróży w głąb siebie, do przywitania się ze sobą samą/sobą samym. Dźwięki gongów mają moc przezwyciężenia tzw. „paplaniny umysłu”, przebicia się przez myślenie, analizowanie, itd. Łączą w jedno wszystko to, co na zewnątrz i wewnątrz i dzięki temu doświadczamy połączenia z życiem i całym Wszechświatem. Mamy okazję do naprawdę głębokiego odprężenia ciała na poziomie komórkowym oraz do uspokojenia umysłu.

CHILLOUT
PAKIET 7 dni
WARSZTAT "WAGINARIUM"
CENA: od 3 210 zł.

To warsztat dla kobiet chcących wziąć życie, całą siebie we własne ręce i pokierować tam gdzie tego zapragną, choć być może same jeszcze nie wiedzą gdzie. Dla kobiet z przeszłością, po przejściach i nie tylko. Dla tych zdradzonych, niekochanych, odrzuconych, smutnych, rozgoryczonych, żyjących w ciągłych stresie i napięciu, matek Polek, aż po te żyjące na ciągłej fali, spontanicznie, chaotycznie, euforycznie bez ładu i składu.

MEDYTACJA
FITFOOD
MORZE
PAKIET 5 lub 7 dni
"MAGIA KOBIECOŚCI I MOC KOBIETY"-JOGA NAD MORZEM
CENA: od 1 850 zł.

To wyjątkowy czas tylko dla Ciebie, to wspaniała okazja na odpoczynek i relaks od codziennych obowiązków, to wyciszenie umysłu, ukojenie układu nerwowego i aktywny wypoczynek wśród nadmorskiej natury. Będzie dużo jogi, oddechu, medytacji, wszechobecnej natury, wibracji dźwięków, podróży w głąb siebie oraz czasu pełnego regeneracji, radosnego bycia i świadomej obecności wśród kobiet podobnie myślących, morze, słońce, basen, sauna, kąpiele w morzu, joga na plaży.

MEDYTACJA
MORZE
FITFOOD
WYKŁAD
"JEŚĆ BY ŻYĆ, CZY ŻYĆ BY JEŚĆ?" - AUTORSKI PROGRAM WYKŁADOWY
CENA: od 20 zł.

Wykłady skierowane są do wszystkich osób, które borykają się z problemem nadwagi i otyłości ale również do osób, które chcą zacząć się zdrowo odżywiać, poznać praktyki jakie można stosować by zmienić swój styl życia i tym samym cieszyć się zdrowiem długie lata. Program sprawdzi się również dla osób, które były już ilekroć na różnych dietach, omówię co mogło pójść nie tak oraz dam rozwiązania. Dowiesz się jak za pomocą odżywiania eliminować ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych.

ZDROWE NAWYKI
PAKIET 7 dni
WAKACJE NAD MORZEM
CENA: od 1 800 zł.

Feel Well Resort to także idealne miejsce na spędzenie niezapomnianych wakacji nad morzem, a jeśli pogoda nie dopisze-nie martw się! Posiadamy strefę basenu oraz saun, gdzie zregenerujesz swoje siły, a wieczory spędzisz w naszej Feel Well Caffe wraz ze strefą ChilloutZone, gdzie w pełni się zrelaksujesz.

Basen
morze
DIETY