Wakacje z jogą i dźwiękoterapią
JOGA
MEDYTACJA
FITFOOD

Wakacje z jogą i dźwiękoterapią – sposób na pozytywną zmianę w Twoim życiu

od 3 470 zł*/za osobę/za 7 DNI

TERMIN: 20-27 KWIECIEŃ 2024r.

Program Dagmary w sposób holistyczny i integralny wspiera rozwój wszystkich aspektów ludzkiej osobowości, jednocześnie łącząc je w doskonałą całość. Otrzymasz praktyki i narzędzia wychodzące poza ramy praktyki fizycznej, dzięki którym przywrócisz szerokopojętą równowagę życiową.

Podnieś swoje wibracje!

PAKIET 7 dni zawiera:

 • 6x Pranayama + praktyka Surya Namaskar
 • 6x spacer medytacyjny w naturze (plaża, las), trening uważności, uziemienie.
 • 6x Vinyasa, która jest spójnym i barwnym tańcem ducha z materią. To doświadczanie siebie w różnych kształtach, które mają konkretne odniesienie w kreowaniu i przepływie energii. W wymiarze fizycznym pomaga rozwijać równomiernie całe ciało. Zdrowa i przyjemna droga do uzyskania wymarzonej sylwetki
 • 3x joga regeneracyjna, będąca antidotum dla przestymulowanego, zmęczonego organizmu. Wejście w głębokie warstwy ciała dla uwolnienia tego, co blokuje pełnię potencjału
 • 3x grupowa sesja dźwiękowa z użyciem kamertonów (zamiennie z powyższym). Doświadczenie wibracji kamertonów skali Pitagorejskiej wprowadza w proces usuwania blokad przepływu energii, harmonizuje czakry. Dostrojone czakry uruchamiają mechanizmy odnowy i samoleczenia na poziomie komórkowym. Magiczne Solfeggio pomogą w procesie oczyszczania z wzorców zapisanych w ciele i umyśle ograniczających świadomość tego, kim jesteśmy. Natomiast kamertony narządowe wesprą pracę organów i procesy zachodzące w ciele

wyżywienie:

Dieta tradycyjna dla ludzi aktywnych o dostosowanej kaloryczności:

 • zachęcamy do zmiany nawyków żywieniowych, szczególnie służące eliminacji mięsa z jadłospisu
 • stawiamy na pyszną, zróżnicowaną kuchnię
 • do wyboru: 1500 kcal, 1800 kcal lub 2000 kcal
 • do wyboru: dieta mięsna (mięso dwa razy w tygodniu) lub dieta pescowegetariańska (z rybą)
 • autorska mieszanka ziół poprawiająca przemianę materii
 • nieograniczona woda mineralna o właściwościach oczyszczających komórki i ożywionej strukturze

ponad to:

 • Dostęp do Feel Well Caffe i ChilloutZone
 • Dostęp do tarasu słonecznego
 • Nieograniczony dostęp do basenu
 • Wieczory tematyczne, spotkania, prelekcje, gry planszowe I wiele innych… w Feel Well Caffe
 • Uroczysty wieczór pożegnalny/Grill przy kieliszku wina

Cena warsztatów: 1 300 zł/ za osobę + nocleg z pełnym wyżywieniem (4 posiłki dziennie) od 250 do 320 zł/za noc/za osobę w zależności od rodzaju pokoju

Cena pakietu  od 3 470 zł*

*ośrodek sprzedaje tylko pełne pakiety z warsztatem , noclegiem i wyżywieniem.

CENA: od 3 470 zł
termin
20-27.04.2024
Zakwaterowanie

od godziny 16:00
Wykwaterowanie

do godziny 10:00
tabela cen
7 nocy
pełne wyżywienie
ZAREZERWUJ
INSTRUKTOR
Dagmara
Prowadząca

Dagmara Misiura

Stwarza możliwości do eksploracji różnych zakątków świata zewnętrznego oraz wewnętrznego. Stosuje holistyczne podejście korzystając z wybranych technik – joga, taniec, dźwiękoterapia, wyprawy rozwojowe. Od 8 lat prowadzi zajęcia jogi w wersji stacjonarnej i online, tworzy wyjazdy z jogą, koncerty kamertonowe, kręgi i ecstatic dance na terenie Polski oraz współtworzy wyjazdy jogowe do Azji i Ameryki Południowej. Twórczyni marki Yaki Yoga. Tańczy życie z otwartym sercem, podążając za swoimi marzeniami, które głównie wiążą się z podróżami do odległych zakątków świata, pogłębianiem zrozumienia natury istoty ludzkiej, a następnie dzieleniem się tym z innymi. Jej misją jest przywracanie stanu wewnętrznej harmonii, który prowadzi do pełni indywidualnego potencjału – pełni mocy.

Kursy i doświadczenie

Od najmłodszych lat pracowała z ciałem. W wieku 6 lat zaczęła swoją przygodę z gimnastyką artystyczną, która po kilku latach przerodziła się w taniec, który towarzyszy jej do dziś. Jako 20 latka wkroczyła na ścieżkę instruktorki fitness, odkrywając sporą wiedzę o ciele oraz sposobach pracy z nim. Po krótkim czasie zaczęła dostrzegać nierozerwalny związek pomiędzy ciałem, a psychiką. Wtedy też przestała traktować pracę z ciałem jako rozwój wyłącznie fizyczny. Zgłębiając ten temat trafiła na BodyArt, trening który łączy współczesną wiedzę „zachodnią” z tradycyjną mądrością wschodu. W 2014 roku zdobyła licencję na pracę z tą techniką w szkole Roberta Steinbachera. Naturalnym następstwem tych dociekań było odkrycie świata jogi. W 2016 roku zrobiła pierwszy roczny kurs Hatha Jogi dzięki Stowarzyszeniu Jogi Akademickiej w Częstochowie. Dwa lata później ukończyła 200TTC w Nomad Yoga School oraz 300TTC w Earth Yoga Village w Indiach uzyskując certyfikat Yoga Alliance RYT500. Kolejnym wielkim odkryciem był dźwięk. Zaczęła postrzegać świat w kategoriach wibracji. Ukończyła kurs muzykoterapii w Akademii Dźwięku dr Barbary Romanowskiej, otrzymując certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej uprawniający do prowadzenia muzykoterapii na poziomie komórkowym. Interesują ją wszelkie naturalne techniki przywracania harmonii (zdrowia), dlatego jest w niekończącej się odkrywczej podróży. Na jej ścieżce pojawiły się liczne warsztaty z tradycyjnej medycyny chińskiej i ajurwedy oraz szamańska praca z roślinami nauczycielami głęboko w amazońskiej dżungli.

U Nas w feel wszystko przygotowane jest pod aktywność i zdrowy odpoczynek, jeżeli tak jak my, lubisz się ruszać i zwracać uwagę na to co jesz, kochasz morze i naturę, to przyjedź do nas i skorzystaj z oferty skrojonej dla Ciebie!

 

morze
surf
spa
taras do opalania
basen
gym
sauna 3x
surf caffe
fitfood
cennik i ważne informacje :
Pokój /1 os. /1 noc z wyżywieniem w cenie
20-27.04.2024
WARSZTATY + ZAJĘCIA /1 osoba /za 6 dni
jedno miejsce w 2-os standard
310 zł/za noc*
1 300 zł/za osobę
1-os standard
350 zł/za noc*
1 300 zł/za osobę
1-os lux
380 zł/za noc*
1 300 zł/za osobę
jedno miejsce w 2-os lux
350 zł/za noc*
1 300 zł/za osobę
jedno miejsce w 3-os lux
360 zł/za noc*
1 300 zł/za osobę
Apartament (2 pokoje + kuchnia)
nie dotyczy
nie dotyczy

***przy rezerwacji:

 • 2 tygodni – obowiązuje zniżka 5% na drugi tydzień pobytu
 • 3 tygodni – obowiązuje zniżka 10% na trzeci tydzień pobytu
 • 4 tygodni – obowiązuje zniżka 15% na czwarty tydzień pobytu

*cena za osobę w pokoju dwu- lub trzyosobowym przy dwóch/trzech osobach pełnopłatnych.

Feel Well zastrzega sobie możliwość zmiany cen oraz stosowania odrębnego cennika dla okresów świątecznych, wakacyjnych i długich weekendów.

Feel Well zastrzega sobie prawo do odwołania danego pakietu przy zbyt niskiej liczbie uczestników.

Informujemy, że obiekt zastrzega sobie możliwość zmiany cen (nie dotyczy dokonanych już rezerwacji), a także możliwość wprowadzania zmian w programie.

Zmiany zasad wystawiania faktur

jeżeli nie posiadasz danych firmowych do faktury (w tym NIP-u) podczas składania rezerwacji, to od 1 stycznia 2020, sprzedawca usług (Feel Well Ewinga Piękoś) może nie wystawić Ci faktury na dane firmowe.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe podaj NIP oraz dane firmy.

 • miejsce parkingowe 15 zł/za dobę (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
 • pobyt pupila (do 15kg) 45 zł/za dobę/za jednego pupila
 • opłata miejscowa płatna w recepcji wg stawek ustalonych przez Urząd Gminy Władysławowo
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner