15.05.2021
Moja przygoda z Feel Well Resort

„Do Feel Well Resort w Jastrzębiej Górze po raz pierwszy trafiłam, za namową koleżanek, jako klient – instruktor fitness szukający odpoczynku. Miejsce to spodobało mi się jednak tak bardzo, że teraz… przyjeżdżam tu pracować!”wspomina Ewa Miśkiewicz, prowadząca u nas turnusy BodyART i warsztaty „Zdrowy Kręgosłup”.

Dwa lata temu, jadąc z koleżankami na wakacje nie pochyliłam się nawet nad sprawdzeniem miejsca, do którego się udawałyśmy. Wystarczyły mi ich rekomendacje.

Kiedy jednak stanęłam w Jastrzębiej Górze na ul. Pendereckiego, przed ciekawym architektonicznie budynkiem i przeczytałam, że ośrodek oferuje wczasy kondycyjno-odchudzające… uznałam, że to kiepski żart! Nie potrzebowałam przecież redukcji wagi, chciałam tylko odpocząć od aktywnej pracy instruktora fitness i planowałam słodkie lenistwo na plaży.

Przekroczyłam próg zdegustowana, myśląc że to nie będą udane wczasy. Ale… wszystko postanowiło mnie tu zaskoczyć!

Feel Well Resort w Jastrzębiej Górze

Okazało się, że założenia programowe tego miejsca są bardzo spójne z moim poglądem na temat potrzeb człowieka w celu osiągnięcia harmonii i zdrowia.

Od lat promuję mentalne podejście do treningu i wiem jak wiele czynników składa się na sukces i pozwala nam osiągnąć cel.

Nie bez powodu, jako wiodący w swojej pracy wybrałam trening bodyART, najbardziej zbalansowany, ze znanych mi treningów.

Jeżeli celem staje się trwała utrata wagi, musisz znaleźć taki trening, który polubisz, bo będzie Ci towarzyszył dłużej, a może zawsze.

Musisz znaleźć pokarm, który Cię odżywi, bo głód nie będzie Twoim sprzymierzeńcem.

Musisz mieć na czas, aby się zastanowić, co powoduje nadmiarowość w Twoim  ciele.

Musisz mieć radość z tego co robisz, by Twój zapał szybko nie ostygł.

Musisz zbalansować wysiłek i odpoczynek, dyscyplinę i nagrodę,  świadomość i spontaniczność.

Odkryłam, że wszystkie te potrzeby zapewnia turnus w Balt-Tur Feel Well Resort!

Różnorodne formy treningowe, smaczne, odżywcze, a jednocześnie niskokaloryczne jedzenie, urokliwa nadmorska miejscowość, dobre warunki pobytu, wyspecjalizowana kadra wspierająca Twoje cele, ale też pomagająca Ci się odprężyć i zregenerować. Poczuć się dobrze z sobą i innymi. To walory tego miejsca sprzyjające realizacji programów turnusów.

Doceniając to wszystko podczas swojego pobytu, z satysfakcją stałam członkiem pracującej tu kadry i z przyjemnością zapraszam na turnusy bodyART w Rytmie 5 Żywiołów i Warsztaty Zdrowy Kręgosłup.

W treningu bodyART poprzez balans pomiędzy siłą i rozciąganiem, mocno uruchamia się pracę powięzi. Zakleszczona powięź o niewłaściwym tonusie, jest siedliskiem nagromadzenia tkanki tłuszczowej.

Regularny trening bodyART bardzo zmienia sylwetkę. Tonizuje powięź, wydłuża mięśnie, sprzyja utracie tkanki tłuszczowej. Zbalansowany w 5 żywiołach pozwoli Ci otworzyć się na nowe wyzwania i nową jakość pracy z ciałem, by było piękne i funkcjonalne.

Wielokrotnie słyszy się,  że aby mieć zdrowy kręgosłup, należy zmniejszyć wagę ciała.

Nie zdajemy sobie jednak sprawy, jak postawa ciała,  właściwe ustawienie stóp, podparcie mięśniami miednicy, utrzymanie właściwych krzywizn kręgosłupa wpływa na ilość i rozkład tkanki tłuszczowej w ciele.

Warsztaty Zdrowy Kręgosłup to turnus praktyki i wiedzy jak ćwiczyć bezpiecznie i utrzymywać podstawę korzystną dla zdrowia i wyglądu.

W tydzień trudno stracić to, co gromadzimy przez lata, ale ten tydzień może stać się impulsem do zmiany nawyków ruchowych i żywieniowych, w radosnej atmosferze… bez trudu.

Ewa Miśkiewicz

Poprzedni Post

Trening grupowy oparty o techniki radzenia sobie z emocjami
Następny Post

Technika Uwalniania Emocji według dr Davida Hawkinsa: Praktyczne Wskazówki
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner