Zabiegi prozdrowotne
Masaż stóp i łydek

Czas zabiegu 30 minut
Cena 75 zł

Zabieg przynosi ulgę zmęczonym i ciężkim, a także opuchniętym stopom i łydkom. W trakcie zabiegu wykonany zostanie relaksacyjny masaż stóp oraz drenujący masaż łydek preparatami na bazie olejku lub kremu odświeżającego i usprawniającego przepływ limfy. Stymulowane zostaną punkty refleksologiczne na stopach.

Peeling stóp, maska, masaż, żel chłodzący i odżywczy.

Mniej
Więcej
Uzdrawiający masaż stóp połączony z peelingiem oraz kąpielą

Czas zabiegu 30 min
Cena 75zł

Masaż stóp jest niezwykle przyjemny  i pozwala się zrelaksować. Ma też korzystny wpływ na ludzkie zdrowie, bo pobudza krążenie krwi i przyczynia się do oczyszczania organizmu z toksyn. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że poszczególne narządy wewnętrzne oraz części ciała połączone są z określonymi miejscami na podeszwach stóp. Oznacza to, że delikatny masaż i uciskanie tych miejsc może pomóc w pozbyciu się wielu uporczywych dolegliwości.

W jaki sposób? Wszystko odbywa się za sprawą stref refleksyjnych, na których to znajdują się zakończenia nerwów czuciowych. Należy mieć jednak na uwadze, że są to punkty poglądowe i najlepiej zdecydować się na całościowy masaż stóp. To właśnie on jest w stanie zagwarantować ogólną poprawę samopoczucia.

Mniej
Więcej
Drenaż limfatyczny - medyczny

Czas Trwania 30 minut
Cena 70 zł

Możliwość dostosowania siły ciśnienia indywidualnie do każdej sylwetki. Jest to ciśnieniowy uniform, który odkrywa kończyny dolne, biodra, pośladki i brzuch. W trakcie zabiegu następuje między innymi: absorpcja płynów śródmiąższowych i zalegających toksyn, stymulacja drenażu żylnego i limfatycznego w kierunku organów filtrujących, przyspieszenie przemiany materii, redukcja cellulitu, wyszczuplenie likwidacji obrzęków żylnych i limfatycznych, detoksykacja organizmu.

 

Masaż próżniowy uruchamia centralne mechanizmy organizmu. W rezultacie ich pobudzenia dochodzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, przywrócenia drożności żył, napięcia tkanki oraz detoksykacji organizmu.

Mniej
Więcej
Body detoks

Czas trwania 30 minut
Cena 30 zł

Zabieg rewitalizujący i oczyszczający organizm stosowany w odnowie biologicznej. Usuwa toksyny, oczyszcza krew, działa bakteriobójczo, neutralizuje wolne rodniki oraz przywraca równowagę energetyczną.

Mniej
Więcej
Sauna sucha - fińska

Czas trwania 30 minut
Cena 25 zł

Sauna polega na naprzemiennym podgrzewaniu i ochładzaniu całego ciała. Łagodzi bóle mięśni, toksyny, koi nerwy, usuwa zmęczenie.

Czas przebywania w saunie zależy od samopoczucia oraz stażu korzystania z sauny. Sugerowany czas to 3 sesje po 10-15 min.

Mniej
Więcej
Sauna parowa - turecka

Czas trwania 30 minut
Cena 25 zł

Podobna do sauny suchej, choć klimat w saunie jest mniej gorący i znacznie wilgotniejszy. Jest szczególnie dobra na dolegliwości reumatyczne, choroby dróg oddechowych. Odmładza i oczyszcza skórę.

Czas przebywania w saunie zależy od samopoczucia oraz stażu korzystania z sauny. Sugerowany czas to 10-15 min.

Mniej
Więcej
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner