ZABIEGI HOLISTYCZNE

Refleksologia jest naturalną metodą terapii, opierającą się na pobudzaniu ściśle określonych punktów na dłoniach i stopach, zwanych refleksami, które są połączone z odpowiednimi częściami ciała i narządami.
WIOLETA HINZ zajmuje się naturoterapią, prowadzi warsztaty i zabiegi z refleksoterapii i aromaterapii.

Refleksoterapia (stymulacja punktów na stopach)

 

czas zabiegu  50 min

cena 200 zł

 

 

czas zabiegu 30 min

cena 130 zł

 

 

Początki refleksologii sięgają starożytnych kultur: egipskiej, hinduskiej oraz chińskiej. Wykorzystuje ona, podobnie jak akupunktura, podejście holistyczne, czyli całościowe, kładąc jednakowy nacisk na leczenie, jak i zapobieganie chorobom. Stymulacja określonych punktów podczas zabiegu pozwala znieść blokady
i napięcia, które wpływają na krążenie energii życiowej. Masaż refleksów znajdujących się na powierzchni skóry zapewnia harmonię, reguluje pracę narządów wewnętrznych i pozwala osiągnąć stan pełnego odprężenia, co z kolei sprzyja zdrowiu i koryguje występujące zaburzenia. Pozwala osiągnąć stan głębokiego relaksu, uwalnia organizm z napięć, poprawia krążenie krwi, limfy i energii. Ucisk określonych punktów na stopach reguluje oddech, pobudza system immunologiczny i hormonalny. Pobudzanie odpowiednich punktów energetycznych pozwala, przywrócić równowagę energetyczną i psychiczną. Efekt zazwyczaj jest natychmiastowy, lecz w przypadku chorób przewlekłych często trzeba więcej czasu, zanim wystąpią pozytywne skutki terapii.

Mniej
Więcej
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner