fbpx
ZABIEGI HOLISTYCZNE

Refleksologia jest naturalną metodą terapii, opierającą się na pobudzaniu ściśle określonych punktów na dłoniach i stopach, zwanych refleksami, które są połączone z odpowiednimi częściami ciała i narządami.

Refleksoterapia

(stymulacja punktów na stopach)

czas zabiegu  60 min

cena 150 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Refleksologia jest naturalną metodą terapii, opierającą się na pobudzaniu ściśle określonych punktów na dłoniach i stopach, zwanych refleksami, które są połączone z odpowiednimi częściami ciała i narządami. Początki refleksologii sięgają starożytnych kultur: egipskiej, hinduskiej oraz chińskiej. Wykorzystuje ona, podobnie jak akupunktura, podejście holistyczne, czyli całościowe, kładąc jednakowy nacisk na leczenie, jak i zapobieganie chorobom. Stymulacja określonych punktów podczas zabiegu pozwala znieść blokady i napięcia, które wpływają na krążenie energii życiowej, i zdynamizować ?Qi? w przypadku jej niedoboru. Masaż refleksów znajdujących się na powierzchni skóry zapewnia harmonię, reguluje pracę narządów wewnętrznych i pozwala osiągnąć stan pełnego odprężenia, co z kolei sprzyja zdrowiu i koryguje występujące zaburzenia. Refleksologia w sposób skuteczny i nieinwazyjny pozwala walczyć ze szkodliwym wpływem stresu. Łagodzi i niweluje jego objawy, jest znakomitym sposobem na poprawę samopoczucia. Pozwala pacjentowi osiągnąć stan głębokiego relaksu, uwalnia organizm z napięć, rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi, limfy i energii. Ucisk określonych punktów na stopach reguluje oddech, pobudza system immunologiczny i hormonalny. Pobudzanie odpowiednich punktów energetycznych pozwala wpływać na nastroje, przywrócić równowagę energetyczną i psychiczną. Refleksologia poprawia stan zdrowia i ogólne samopoczucie, a także funkcjonowanie układu immunologicznego, sił obronnych organizmu, co zmniejsza ryzyko zachorowań. Efekt zazwyczaj jest natychmiastowy, lecz w przypadku chorób przewlekłych często trzeba więcej czasu i kilku zabiegów, zanim wystąpią pozytywne skutki terapii.

Zabiegi prowadzone są przez Małgorzatę Mączko, która swoją certyfikowaną wiedzę zdobywała w Indiach i Ameryce Południowej. Zajmuje się naturoterapią, prowadzi warsztaty i zabiegi z refleksoterapii, reiki, terapii ruchem i aromaterapii. Małgorzata jest również instruktorką ćwiczeń somatycznych, świadomości ciała i rytuałów tybetańskich.

Mniej
Więcej
Refleksoterapia z aromaterapia

 

 

 

czas zabiegu 80 min

cena 180 zł

Mniej
Więcej
Refleksoterapia z reiki i aromaterapia

 

czas zabiegu 120 min

cena 280 zł

 

Mniej
Więcej
Terapia ruchem indywidualna

 

czas 60min

cena 100 zł

 

czas 90min

cena 150 zł

Mniej
Więcej
Aromajoga

 

czas 60 min

cena 150 zł

 

czas 90 min

cena 210 zł

Mniej
Więcej