Urządzenia Kosmetologiczne
Lipolaser

 

Czas trwaniazabiegu 60 minut
Cena 180 zł

Czas trwania zabiegu 40 minut
Cena 150 zł

Czas trwania zabiegu 30 minut
Cena 120 zł

 

Inaczej laser diodowy to innowacyjne urządzenie do nieinwazyjnych, a jednocześnie bardzo skutecznych zabiegów, wspomagających modelowanie sylwetki, usuwanie zbędnych kilogramów i redukcję cellulitu. Stanowi alternatywę dla zabiegów chirurgii estetycznej. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny. Jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą lub nie chcą poddawać się bardziej inwazyjnym (lub bolesnym) terapiom, a którym zależy na szybkich efektach.

ZALETY STOSOWANIA LIPOLASERA:

• Szybka redukcja tkanki tłuszczowej

• Możliwość działania na wybrane partie ciała

• Bezbolesne wyszczuplanie

• Zabieg nieinwazyjny

Mniej
Więcej
Ultradźwięki z Infrared

 

Czas trwania 30 min

Cena 65 zł

 

 

Metoda ta polega na użyciu dwóch głowic. Pierwsza głowica emituje fale podczerwone i nagrzewa się do temperatury 43 stopni Celsjusza, przygotowując partie ciała do szybszego rozbicia tkanki tłuszczowej. Druga głowica emituje fale ultradźwiękowe, co powoduje znaczną redukcję komórek tłuszczowych. Zabieg można stosować na ramiona, brzuch, uda i pośladki. Trzy zabiegi liposukcji gwarantują zmniejszenie obwodu w około 3-4 cm. Po zabiegu zalecane jest wykonanie drenażu limfatycznego w formie manualnej bądź aparaturowej. Warto także dla podtrzymania efektu stosować zdrową dietę oraz zwiększyć aktywność fizyczną.

Mniej
Więcej
AROMATYCZNA KĄPIEL PIELĘGNACYJNO-RELAKSACYJNA CAŁEGO CIAŁA NA BAZIE MORSKIEJ SOLI (NOWOŚĆ)

 

Czas trwania 30 minut
Cena 100 zł

Kąpiel niezwykle bogata w składniki mineralne, które działają uzdrawiająco i odprężająco na skorę. Do kąpieli dodawane są płatki kwiatów oraz olejki eteryczne, co potęguje uczucie relasku.

Mniej
Więcej
ALGOWA KĄPIEL PIELĘGNACYJNO-RELAKSACYJNA CAŁEGO CIAŁA (NOWOŚĆ)

 

Czas trwania 30 minut
Cena 100 zł

Kąpiel wykonana w roztworze zmikronizowanych alg o działaniu detoksykującym, rewitalizującym oraz tonizującym.

Mniej
Więcej
Fale Radiowe

 

Czas trwania 20 minut
Cena 60 zł

 

 

Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej, w trakcie którego wykorzystywane są fale radiowe. Fale emitowane przez głowicę urządzenia działają bezpośrednio na komórki tłuszczowe zlokalizowane w tkance podskórnej.

Do efektów zabiegu zaliczamy:

• redukcję trudno usuwalnych złogów skumulowanych w naszym organiźmie,

• wysmuklenie i ujędrnienie ciała,

• redukcję miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej w tym:

• wysmuklenie kolan i ud, redukcję bryczesów, wymodelowanie talii

Mniej
Więcej
Drenaż limfatyczny - medyczny

 

Czas trwania 30 minut
Cena 70 zł

 

 

Bardzo skuteczny zabieg urządzeniem medycznym. Jest to ciśnieniowy uniform, który okrywa kończyny dolne, biodra, pośladki i brzuch. W trakcie zabiegu następuje między innymi: absorpcja płynów śródmiąższowych i zalegających toksyn, stymulacja drenażu żylnego i limfatycznego w kierunku organów filtrujących, przyspieszenie przemiany materii, redukcja cellulitu, wyszczuplenie, likwidacji obrzęków żylnych i limfatycznych, detoksykacja organizmu. Masaż próżniowy uruchamia centralne mechanizmy organizmu. W rezultacie ich pobudzenia dochodzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, przywrócenia drożności żył, napięcia tkanki oraz detoksykacji organizmu.

Mniej
Więcej
Hydromasaż

 

Czas trwania 30 minut
Cena 80 zł

 

Woda podczas masażu znajduje się w ruchu, a bodźce ulegają wzmocnieniu. Kąpiel z hydromasażem jest doskonała na schorzenia kręgosłupa, bóle reumatyczne, zaburzenia krążenia, bezsenność, zmęczenie, stres i napięcie nerwowe.

Mniej
Więcej
Masaż podwodny

 

Czas trwania 20 minut
Cena 70 zł

 

To zabieg gdzie strumieniem wody, pod ciśnieniem 3-4 ATM  z węża, masowane jest ciało.  Zabieg działa bardzo dobrze na choroby układu kostno-stawowego i mięśniowego, zaburzenia krążenia obwodowego i przemiany materii, nerwobóle, rwę kulszową oraz stany wyczerpania psychicznego.

Mniej
Więcej
Rolki Mechaniczne

 

Czas trwania 30 minut
Cena 35 zł

 

Niezwykle skuteczny zabieg wyszczuplający sylwetkę oraz ujędrniający skórę. Składa się on z obrotowych rolek umieszczonych na ruchomym bębnie, który wykonuje określoną ilość obrotów na minutę. Zalety stosowania rollmasażu:

– wyszczuplenie sylwetki

– redukcja cellulitu i rozstępów oraz rozciągniętej skóry po dużej redukcji wagi (ciąża, diety, choroby)

– stymulacja mięśni

– aktywacja układu limfatycznego

– poprawa przemiany materii

– usunięcie toksyn z organizmu

– działanie witalizujące

– wydzielanie endorfin (hormonu szczęścia)

Mniej
Więcej
Body Detox

 

Czas trwania 25 minut
Cena 40 zł

 

Odtruwa organizm i krew z metali ciezkich, alergenow oraz zalegajacych zlogow. Urzadzenie, wytwarza jonoy ujemne, sciaga jak magnez krazace w organizmie zanieczyszczenia naladowane dodatnio. Toksyny, wolne rodniki, kwas moczowy i metale ciezkie maja jonizacje dodatnią, ktora jest sciagana do stop i uwalniana przez pory do naelektryzowanej ujemnie wody. Genialnie prosty i skuteczny zabieg polecamy w seri 5 seansów.

Mniej
Więcej
Pas Nefrytowy

 

Czas trwania 30 minut
Cena 40 zł

 

Pas długości 1,5 m nabity prawdziwymi kamieniami nefrytowymi, które rozgrzewają się do 48 stopni Celsjusza oraz emitują promienie podczerwone, a także jony. Można na nim leżeć, można go założyć na obręcz barkową, biodra, brzuch i uda. Co nam daje?

 

-dotlenienie komórek organizmu dzięki podczerwieni wchodzącej na 6 cm w głąb skóry

-odświeżenie

-dodanie energii

-rozluźnienie mięśni

-działanie przeciwbólowe (zwłaszcza na stawy i kręgosłup)

-pozbywanie się niebezpiecznych toksyn i metali ciężkich z organizmu

Mniej
Więcej