Masaże relaksacyjne
Królewski masaż aromaterapeutyczny

Czas trwania 25 minut
Cena 75 zł

Czas trwania 50 minut
Cena 115 zł

Szczególnie polecany osobom żyjącym w ciągłym stresie. Wykonywany spokojnymi i rytmicznymi ruchami niweluje stres, a zarazem wspaniale działa na układ nerwowy. Likwiduje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością oraz ogólnym wycieńczenie organizmu. Jest to świetny sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny. Każdy może z niego skorzystać bez względu na wiek czy płeć. Do tego rodzaju masażu wykorzystywane są olejki aromatyczne oraz odprężająca muzyka. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i najbardziej pożądany efekt relaksu i odprężenia. Masaż ten oczyszcza organizm, przywraca harmonię w ciele, zapewnia głęboki relaks, likwiduje stres oraz negatywne emocje.

Mniej
Więcej
Masaż czekoladowy

Czas trwania 25 minut
Cena 75 zł

Czas trwania 50 minut
Cena 115 zł

Masaż relaksacyjny, aromaterapeutyczny i pielęgnacyjny dla każdego rodzaju skóry, wykonywany ciepłym olejkiem z dodatkiem prawdziwej czekolady. Masaż ten posiada również właściwości antycellulitowe, ujędrniające i uelastyczniające skórę. Doskonale odżywia ciało.

Mniej
Więcej
Masaż gorącymi kamieniami

Czas trwania 25 minut
Cena 75 zł

Czas trwania 50 minut
Cena 125 zł

Masaż ciepłymi kamieniami bazaltowymi. Technika masażu wywodząca się z Dalekiego Wschodu to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem ciepłych kamieni bazaltowych, które bardzo dobrze utrzymują ciepło i dają efekt niesamowitego odprężenia. To niezwykle przyjemny masaż oraz rodzaj połączenia z naturą za pomocą kamieni. Poczuj moc kamieni wulkanicznych. Masaż szczególnie polecany jest osobom wrażliwym na stres, cierpiącym na bóle mięśniowe oraz cierpiącym na bezsenność. Korzyści płynące z masażu kamieniami to zmniejszenie bólu, napięcia mięśni oraz zmęczenia, poczucie głębokiego relaksu, niwelowanie stresu, wprowadzenie do ciała harmonii, równowagi i spokoju. Masaż wpływa pozytywnie na układ limfatyczny, krwionośny oraz odżywia skórę.

Mniej
Więcej
Holistyczny masaż Feel Well

Czas trwania 50 minut
Cena 120 zł

Częściowy (kręgosłupa/karku/głowy)
Czas trwania 25 minut
Cena 80 zł

Ściśle strzeżona receptura rytuału SPA dobrana indywidualnie do Twojego samopoczucia ciała i duszy. Wykonana ciepłym, luksusowym olejkiem ze słodkich winogron.

Mniej
Więcej
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner