fbpx
Masaże Relaksacyjne
Masaż Królewski Antystresowy

 

Czas trwania 50 min

Cena 115 zł

 

częściowy

Czas trwania 25 min

Cena 75 zł

 

Szczególnie polecany osobom żyjącym w ciągłym stresie. Wykonywany spokojnymi i rytmicznymi ruchami niweluje stres, a zarazem wspaniale działa na układ nerwowy. Likwiduje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością oraz ogólnym wycieńczenie organizmu. Jest to świetny sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny. Każdy może z niego skorzystać bez względu na wiek czy płeć. Do tego rodzaju masażu wykorzystywane są olejki aromaterapeutyczne oraz odprężająca muzyka. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i najbardziej pożądany efekt relaksu i odprężenia. Masaż ten oczyszcza organizm, przywraca harmonię w ciele, zapewnia głęboki relaks, likwiduje stres oraz negatywne emocje.

Mniej
Więcej
Masaż Czekoladowy

 

Czas trwania 50 min

Cena 115 zł

 

częściowy

Czas trwania 25 min

Cena 75 zł

 

Masaż relaksacyjny, aromaterapeutyczny i pielęgnacyjny dla każdego rodzaju skóry, wykonywany ciepłym olejkiem z dodatkiem prawdziwej czekolady. Masaż ten posiada również właściwości antycellulitowe, ujędrniające i uelastyczniające skórę. Doskonale odżywia ciało.

Mniej
Więcej
Masaż Gorącymi Kamieniami

 

Czas trwania 50 min

Cena 125 zł

 

częściowy

Czas trwania 25 min

Cena 75 zł

 

Masaż ciepłymi kamieniami bazaltowymi. Technika masażu wywodząca się z Dalekiego Wschodu to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem ciepłych kamieni bazaltowych, które bardzo dobrze utrzymują ciepło i dają efekt niesamowitego odprężenia. To niezwykle przyjemny masaż oraz rodzaj połączenia z naturą za pomocą kamieni. Poczuj moc kamieni wulkanicznych. Masaż szczególnie polecany jest osobom wrażliwym na stres, cierpiącym na bóle mięśniowe oraz cierpiącym na bezsenność. Korzyści płynące z masażu kamieniami to zmniejszenie bólu, napięcia mięśni oraz zmęczenia, poczucie głębokiego relaksu, niwelowanie stresu, wprowadzenie do ciała harmonii, równowagi i spokoju. Masaż wpływa pozytywnie na układ limfatyczny, krwionośny oraz odżywia skórę.

Mniej
Więcej
Masaż Cytrusowy Orzeźwiający

 

Czas trwania 75 min

Cena 130 zł

 

To połączenie mandarynkowego lub pomarańczowego peelingu całego ciała z aromatycznym, pobudzającym i rewitalizujący masażem wykonywanym ciepłym olejkiem pomarańczowym lub mandarynkowym. Zabieg składa się na peeling całego ciała, kąpiel i masaż cytrusowy.

Mniej
Więcej
Masaż Feel Well

 

Czas trwania 50 min

Cena 125 zł

 

częściowy (kręgosłupa/karku/głowy)

Czas trwania 25 min

Cena 80 zł

 

Ściśle strzeżona receptura rytuału SPA dobrana indywidualnie do Twojego samopoczucia ciała i duszy. Wykonana ciepłym, luksusowym olejkiem ze słodkich winogron.

Mniej
Więcej
Masaż Twarzy "Magia Dotyku"

 

Czas trwania 30 min

Cena 75 zł

 

Masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu-u Panów, klatki piersiowej. Masaż ten połączony jest z akupresurą głowy, aurikuloterapią, masażem małżowiny usznej z zastosowaniem olejku arganowego ,ze słodkich migdałów, lub kremu do masażu. Kosmetyki do masażu twarzy zostaną dobrane indywidualnie przez kosmetologa na podstawie oceny cery,skóry twarzy i potrzeb klienta/klientki. Masaż ten jest poprzedzony peelingiem twarzy.

Mniej
Więcej
Masaż stóp Połączony z Peelingiem oraz Kąpielą

 

Czas trwania 30 min

Cena 75 zł

 

Masaż stóp jest niezwykle przyjemny i pozwala się zrelaksować. Ma też korzystny wpływ na ludzkie zdrowie, bo pobudza krążenie krwi i przyczynia się do oczyszczania organizmu z toksyn. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że poszczególne narządy wewnętrzne oraz części ciała połączone są z określonymi miejscami na podeszwach stóp. Oznacza to, że delikatny masaż i uciskanie tych miejsc może pomóc w pozbyciu się wielu uporczywych dolegliwości. W jaki sposób? Wszystko odbywa się za sprawą stref refleksyjnych, na których to znajdują się zakończenia nerwów czuciowych. Należy mieć jednak na uwadze, że są to punkty poglądowe i najlepiej zdecydować się na całościowy masaż stóp. To właśnie on jest w stanie zagwarantować ogólną poprawę samopoczucia.

Mniej
Więcej