fbpx
Masaże Ręczne Specjalistyczne
Masaż Bańką Chińską

 

Czas trwania 50 min

Cena 130 zł

 

częściowy (wybranych partii ciała, np. uda, pośladki, brzuch)

Czas trwania 25 min

Cena 90 zł

 

Doskonały masaż antycellulitowy, ujędrniający oraz modelujący sylwetkę. Wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej, a jego niewątpliwe zalety znane są od ponad 3000 lat. Ogromną zaletą tego masażu jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Masaż bańką chińską znajduje się w czołówce najskuteczniejszych nieinwazyjnych zabiegów, redukujących cellulit oraz nadmierną tkankę tłuszczową, a przy tym ujędrnia ciało.

Mniej
Więcej
Masaż Odchudzająco-Antycelullitowy

 

Czas trwania 50 min

Cena 140 zł

 

częściowy

Czas trwania 25 min

Cena 100 zł

 

Intensywnie modeluje, wyszczupla i ujędrnia. Przyczynia się również do ogólnego spadku wagi i poprawy wyglądu skóry na całym ciele. Umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu i widoczne zmniejszenie się obwodów ciała. W masażu odchudzającym wykorzystujemy takie techniki masażu energetycznego, w którym uciskamy punkty akupresurowe, odpowiadające za wydalanie toksyn z organizmu.

Mniej
Więcej
Masaż Klasyczny

 

Czas trwania 50 min

Cena 135 zł

 

częściowy

Czas trwania 25 min

Cena 90 zł

 

Masaż ręczny klasyczny całego ciała łączy techniki masażu leczniczego i relaksacyjnego. Celem masażu jest zadziałanie na układ ruchu, tkankę łączną, tłuszczową, zakończenia nerwowe w skórze oraz na układ krwionośny i chłonny. Wywołuje uczucie odprężenia i dobrego samopoczucia. Likwiduje bóle kręgosłupa, barkowe oraz mięśniowo-stawowe.

Mniej
Więcej
Masaż Leczniczy

 

Czas trwania 25 min

Cena 90 zł

 

 

Jak sama nazwa wskazuje, ma przede wszystkim leczyć. Możliwość relaksu podczas takiego masażu jest gwarantowanym skutkiem ubocznym. Masaż ten jest zalecany przy bólach kręgosłupa, spowodowanych wadami postawy, siedzącym trybem życia, zmianami zwyrodnieniowymi i przeciążeniem. Masaż jest konieczny w rehabilitacji pacjenta, a także nagłych przypadkach, jak na przykład przy rwie kulszowej. Polecany jest przy wszelkiego rodzaju napięciach mięśniowych i usztywnieniach spowodowanych między innymi przewlekłym stresem. Jest on niezbędnym elementem terapii po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach, przy uszkodzeniach mięśni i ścięgien, a także uszkodzeniu nerwu obwodowego.

Mniej
Więcej
Masaż Limfatyczny

 

Czas trwania 50 min

Cena 130 zł

 

częściowy

Czas trwania 25 min

Cena 100 zł

 

Drenaż limfatyczny to masaż ciała pobudzający krążenie krwi i limfy. Drenaż wykonuje się w celu ujędrnienia skóry, pozbycia się cellulitu oraz by zlikwidować obrzęki, a także może łagodzić ból zatok. Polega on na uciskaniu i pocieraniu skóry przez zastosowanie określonych technik tak, by przepchnąć nadmiar limfy, a tym samym zlikwidować obrzęk i poprawić krążenie. Dzięki temu zabiegowi zanikają obrzęki. Nawet te zastoinowe i zapalne. Usunięte zostają toksyny z komórek skóry, a krążenie limfy przebiega znacznie sprawniej.

Mniej
Więcej
Masaż Stóp i Łydek

 

Czas trwania 40 min

Cena 95 zł

 

Zabieg przynosi ulgę zmęczonym i ciężkim, a także opuchniętym stopom i łydkom. W trakcie zabiegu wykonany zostanie relaksacyjny masaż stóp oraz drenujący masaż łydek preparatami na bazie olejku lub kremu odświeżającego i usprawniającego przepływ limfy. Stymulowane zostaną punkty refleksologiczne na stopach. Peeling stóp, maska, masaż, żel chłodzący i odżywczy.

Mniej
Więcej