Warsztat "Waginarium"
MEDYTACJA
FITFOOD
MORZE

WARSZTAT „WAGINARIUM”

Warsztat dla kobiet, które poszukują swojej kobiecości, które chcą razem z innymi poznać swoją kobiecą moc, podnieść się po ciężkich przeżyciach, nauczyć się cieszyć życiem. Kobiety uzdrawiają się w swoją własną mocą, w swoim towarzystwie, wymianą własnych doświadczeń, uważnością na siebie. Każda kobieta ma moc uzdrawiania w sobie. Kiedyś kobiety spotykały się w „Kołach gospodyń wiejskich” lub na salonach na pogaduchy wyszywając na tamborkach. My stworzymy własne „Waginarium”, spotkanie kobiet, do którego każda z Was wniesie siebie, swoje doświadczenie, emocje, przeżycia, smutek, radość, ekstazę, strach, gniew etc. Wszystko to jest częścią nas, bez której nie jesteśmy kompletne, prawdziwe, żywe.

Kiedy kobieta jest świadoma siebie, jaką kobieta jest, swojej mocy i wie czego tak naprawdę pragnie, to jej życie staje się pasmem spełnienia.

To warsztat dla kobiet chcących wziąć życie, całą siebie we własne ręce i pokierować tam gdzie tego zapragną, choć być może same jeszcze nie wiedzą gdzie. Dla kobiet z przeszłością, po przejściach i nie tylko. Dla tych zdradzonych, niekochanych, odrzuconych, smutnych, rozgoryczonych, żyjących w ciągłych stresie i napięciu, matek Polek, aż po te żyjące na ciągłej fali, spontanicznie, chaotycznie, euforycznie bez ładu i składu. Będziemy świadomie uczyć się być kobietą w pełnej krasie bez wyrzutów sumienia czy wstydu. Będziemy uczyć się czerpać wiedzę o nas samych z naszych emocji (lęku, gniewu, smutku, żalu, zazdrości), rozpoznawać je, żyć z nimi tak, jakby to były nasze sojuszniczki, nauczycielki, a nie tajemne moce niszczące.

PAKIET 7 dni zawiera:

 • ćwiczenia i medytację umacniające naszą kobiecość, seksualność;
 • uwalnianie emocji, nauka świadomego życia z emocjami tak, aby, nie krzywdzić siebie i innych;
 • taniec intuicyjny tj. z uważnością na to, co ciało samo chce zatańczyć lub wytańczyć;
 • praca nad świadomymi, autentycznymi relacjami, opartymi na naszych pragnieniach, a nie lękach;
 • kryje, zestawy ćwiczeń yogi kundalini;
 • ceremonia ognia, spalania wszystkiego z czym w życiu chciałybyśmy się pożegnać i przywołanie nowych jakości do naszego życia;
 • ceremonie kakao;
 • kręgi kobiecej mocy;
 • uzdrawianie siebie i rodów;
 • poznawanie siebie jako kobiety, matki, żony i kochanki i rozpoznawanie, czy w naszym życiu te poszczególne role pozostają w równowadze;
 • motanie „zadanicy”, czyli zaklinanie w szmacianej lalce naszych pragnień;
 • praca nad rozpoznaniem mocy kobiety jaką jesteśmy;
 • ceremonia przejścia w kobietę pełną mocy, otrzymującą na tę drogę błogosławieństwo całego, swojego kobiecego rodu;
 • wspólnie posiłki, sauna, tańce, śpiewy;
 • wieczór „niespodzianka”.

wyżywienie:

Dieta słowiańska, czyli naturalny powrót do korzeni:

 • 1500 kcal lub 1800 kcal
 • dieta wegetariańska
 • autorska mieszanka ziół poprawiająca przemianę materii
 • nieograniczona woda mineralna o właściwościach oczyszczających komórki i ożywionej strukturze

ponad to:

 • Dostęp do Feel Well Caffe i ChilloutZone
 • Dostęp do tarasu słonecznego
 • Nieograniczony dostęp do basenu
 • Wieczory tematyczne, spotkania, prelekcje, gry planszowe I wiele innych… w Feel Well Caffe
 • Uroczysty wieczór pożegnalny/Grill przy kieliszku wina

Cena warsztatów: 1 495 zł/ za osobę + nocleg z pełnym wyżywieniem (4 posiłki dziennie) od 245 do 325 zł/za noc/za osobę w zależności od sezonu i rodzaju pokoju

Cena pakietu w sezonie średnim od 3 210zł*

*ośrodek sprzedaje tylko pełne pakiety z warsztatem , noclegiem i wyżywieniem.

CENA: od 3 210 zł
termin
27.08-3.09.2022
termin
24.09-1.10.2022
tabela cen
7 nocy
pełne wyżywienie
ZAREZERWUJ
INSTRUKTOR
Karolina
Prowadząca

Karolina Gał, imię duchowe Kavalya Anand – co oznacza błogosławieństwo życia w wolności od wszelkich ograniczeń. Bankierka. Od 17 lat praktykująca różne metody wychodzenia z traumy po ciężkich życiowych przeżyciach. Od klasycznej terapii na kozetce u psychologa, poprzez Tao, uwalnianie traumy przez oddech, ustawienia Hellingera, uzdrawianie tańcem, sesje kwantowe, ćwiczenia biodynamiczne Lowena, kręgi wsparcia aż po ceremonię świętych, amazońskich ziół szamańskich. Certyfikowana uczestniczka kursu BBTR (BioDynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy). Absolwentka szkoły szamanizmu, studentka szkoły uzdrawiania szmańskiego w szkole Arvick Baghramian. Miłośniczka Tao, szamańskich praktyk i kręgów uzdrawiających. Pasjonatka uwalniania emocji i wszelkich innych rzeczy chcących wyrazić się poprzez oddech, ruch i taniec. Certyfikowana nauczycielka Jogi Kundalini oraz uzdrawiania w głębokiej medytacji Sat Nam Rasayan. Ukończyłam szkolenie nauczycielskie pierwszego stopnia w ramach i-SKY – International School of Kundalini Yoga. Uczestniczyłam w cyklu warsztatów “Kobiece przywództwo w Erze Wodnika” na podstawie autorskiego programu Sadhany Singha oraz Instytutu Waldzell reprezentowanego przez Gundulę Avenali (Puran Sukh Kaur) „Science od Mind for Humanology for Leadership and Success”. Z jogą kundalini za pan brat od 5 lat. Setki godzin spędzonych na macie w studiach jogi i we własnej przestrzeni. Uczestniczka i prelengentka wielu warsztatów i festiwali jogi kundalini (dla kobiet, o kobietach, uzdrawiania rodu, oczyszczania podświadomości, emocji, aktywacji męskiej i żeńskiej energii, ponownych narodzin, etc.). Obecnie na ścieżce szamańskiej.

U Nas w feel wszystko przygotowane jest pod aktywność i zdrowy odpoczynek, jeżeli tak jak my, lubisz się ruszać i zwracać uwagę na to co jesz, kochasz morze i naturę, to przyjedź do nas i skorzystaj z oferty skrojonej dla Ciebie!

 

morze
surf
spa
taras do opalania
basen
gym
sauna 3x
surf caffe
fitfood
cennik i ważne informacje :
Pokój /1 os. /1 noc z wyżywieniem w cenie
Sezon średni
02.04 - 25.06.2022
27.08 - 1.10.2022
WARSZTATY + ZAJĘCIA /1 osoba /za 6 dni
jedno miejsce w 2-os pokoju
245 zł/za noc
1 495 zł/za osobę
1-os
290 zł/za noc
1 495 zł/za osobę
1-os lux
325 zł/za noc
1 495 zł/za osobę
2-os lux
290 zł/za noc
1 495 zł/za osobę
3-os lux
280 zł/za noc
1 495 zł/za osobę
Apartament (2 pokoje + kuchnia)
295 zł/za noc
1 495 zł/za osobę

Zmiany zasad wystawiania faktur

jeżeli nie posiadasz danych firmowych do faktury (w tym NIP-u) podczas składania rezerwacji, to od 1 stycznia 2020, sprzedawca usług (Feel Well Ewinga Piękoś, Samer Tarcha) może nie wystawić Ci faktury na dane firmowe.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe podaj NIP oraz dane firmy.

Obiadów w soboty nie serwujemy.
Nie prowadzimy diet z alergiami pokarmowymi (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska itp.). Dostępna jedynie dieta wegetariańska lub dieta zwykła (mięsna).

 • miejsce parkingowe 15 zł/za dobę (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
 • pobyt pupila (do 15kg) 30 zł/za dobę/za jednego pupila
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner