„Magia kobiecości i moc kobiety” - joga nad morzem
JOGA
MEDYTACJA
FITFOOD

„MAGIA KOBIECOŚCI I MOC KOBIETY” – JOGA NAD MORZEM

Transformujący świadomy czas dla kobiet z jogą kundalini, jogą nidrą i jogą hormonalną dla kobiet nad morzem.

To wyjątkowy czas tylko dla Ciebie, to wspaniała okazja na odpoczynek i relaks od codziennych obowiązków, to wyciszenie umysłu, ukojenie układu nerwowego i aktywny wypoczynek wśród nadmorskiej natury. Będzie dużo jogi, oddechu, medytacji, wszechobecnej natury, wibracji dźwięków, podróży w głąb siebie oraz czasu pełnego regeneracji, radosnego bycia i świadomej obecności wśród kobiet podobnie myślących, morze, słońce, basen, sauna, kąpiele w morzu, joga na plaży. Będziemy się relaksować i dobrze bawić w pięknym ośrodku wypoczynkowym z basenem i SPA, w bardzo bliskiej odległości od morza.

Ten wyjazd jest pod hasłem poszukiwania magii kobiecości i kobiecej mocy w sobie, odkrywania swojego kobiecego potencjału. Poprzez specjalne praktyki kundalini jogi, jogi nidry i jogi hormonalnej, skupimy się na odnalezieniu naszej kobiecej głębi, naszego kobiecego poczucia bezpieczeństwa, naszej kobiecej tożsamości i naszej wewnętrznej siły. Poczujemy, nauczymy się i zrozumiemy, co to znaczy być kobietą, odkryjemy nasze wrodzone cechy takie jak wrażliwość, wdzięk, moc i szlachetność, które możemy urzeczywistnić, rodząc się jako kobieta.

Oprócz specjalnych praktyk dla kobiet, na tym warsztacie odkryjemy sekrety zdrowia i odżywiania kobiet, przygotujemy się do zimy, a także porozmawiamy o ważnych aspektach życia kobiety, takich jak: miłość, związki, relacje z mężczyznami, małżeństwo, komunikacja, sukces, ciąża, itd.

Wszystko to pomoże nam budować naszą samoocenę, poczucie bezpieczeństwa, świadomość i pamiętać o boskiej naturze kobiety jako łaski Bożej.

Wyjazd jest skierowany przede wszystkim do kobiet szukających lepszego kontaktu ze swoim ciałem, umysłem i duchem, zarówno dla praktykujących, jak i tych, którzy będą dopiero poznawać praktykę jogi kundalini. Będziemy również relaksować się z jogą nidrą i pracować z naszym układem hormonalnym z jogą hormonalną.

„Szlachetna kobieta jest boginią czczoną przez wszechmogącego Boga.
Jest ołtarzem, któremu Bóg się kłania. To łaska, która wyzwala duszę Boga. Jest najwyższą nieskończonością wszystkich cnót. Szlachetna kobieta jest mocą wszelkiej dobroci i błogosławieństwa Boga, jest esencją każdej modlitwy. ” Yogi Bhajan

PAKIET 7 dni zawiera:

 • codzienne poranne sesje jogi kundalini w sali lub na plaży w zależności od pogody
 • codzienne przedpołudniowe i/lub popołudniowe sesje jogi kundalini, jogi hormonalnej i jogi nidry dziennie (praca z ciałem, pogłębiona medytacja), program będzie dostosowany do energii i potrzeb grupy
 • nadmorskie jogiczne spacery po okolicy z mantrami i świadomym oddechem, tzw. Breathwalk
 • wieczorne wibracje mis i gongu, relaks
 • plażowanie, kąpiele słoneczne, praktyka jogi na plaży
 • praktyka będzie obejmowała również elementy rebirthingu, czyli świadomego odrodzenia, elementy programu dla kobiet z serii „Kobiecego przywództwa” i „Kobiety Ery Wodnika”, 11 centrów księżycowych kobiety
 • jeśli będzie chęć, krótkie szkolenie jak chodzić z kijami (nordic walking) i spacery z kijami

wyżywienie:

Dieta słowiańska, czyli naturalny powrót do korzeni:

 • 1500 kcal lub 1800 kcal
 • dieta wegetariańska
 • autorska mieszanka ziół poprawiająca przemianę materii
 • nieograniczona woda mineralna o właściwościach oczyszczających komórki i ożywionej strukturze

ponad to:

 • Dostęp do Feel Well Caffe i ChilloutZone
 • Dostęp do tarasu słonecznego
 • Nieograniczony dostęp do basenu
 • Wieczory tematyczne, spotkania, prelekcje, gry planszowe I wiele innych… w Feel Well Caffe
 • Uroczysty wieczór pożegnalny/Grill przy kieliszku wina

Czym jest joga kundalini?
Joga kundalini to praktyka pełna mocy, transformująca, szybka i efektywna. Dzięki swojej kompletności jest doskonałą praktyką i daje szybkie i spektakularne efekty u osób prowadzących intensywny tryb życia, szczególnie mieszkających w dużych miastach, żyjących w szybkim tempie współczesnego świata.

Joga kundalini jest najdłużej skrywaną starożytną techniką łączącą w sobie pracę z oddechem (pranajama), pracę z ciałem (asany), dźwięki i śpiew (mantry), układy dłoni (mudry) oraz medytacje. Dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu powyższych technik, zyskujemy narzędzie zarówno do pracy ze swoim ciałem, umysłem, zmysłami i emocjami, zaledwie w ciągu jednej lekcji możemy osiągnąć równowagę i harmonię na każdym poziomie.

Joga kundalini jest nazywana jogą świadomości, gdyż przygotowuje ciało i umysł do rozwinięcia naszej świadomości, potencjału mocy, twórczej inteligencji, które znajdują się w każdym człowieku oraz poznania naszej duchowej natury. Dzięki temu możemy kierować swoją energią i wykorzystywać ją do twórczego działania, by realizować swoje marzenia i cele i żyć z pasją. Pozwala dotknąć naszej prawdziwej natury, znaleźć swoje prawdziwe Ja, swoją właściwą istotę, tożsamość, żebyśmy żyli zgodnie z naszym przeznaczeniem.

Cena warsztatów 5-dniowych: 700 zł/ za osobę + nocleg z pełnym wyżywieniem (4 posiłki dziennie) od 230 do 300 zł/za noc/za osobę w zależności od sezonu i rodzaju pokoju
Cena pakietu w sezonie niskim od 1 850zł*

Cena warsztatów 7-dniowych: 1 000 zł/ za osobę + nocleg z pełnym wyżywieniem (4 posiłki dziennie) od 290 do 380 zł/za noc/za osobę w zależności od sezonu i rodzaju pokoju
Cena pakietu w sezonie nwysokim od 3 030zł*

*ośrodek sprzedaje tylko pełne pakiety z warsztatem , noclegiem i wyżywieniem.

CENA: od 1 850 zł
termin
2-9.07.2022 (7dni)
termin
4-9.10.2022 (5dni)
tabela cen
5 lub 7 nocy
pełne wyżywienie
ZAREZERWUJ
INSTRUKTOR
Kasia
Prowadząca

Kasia Ciborowska (HarmanJot Kaur) – certyfikowana nauczycielka jogi kundalini wg przekazu Yogi Bhajana, certyfikowana liderka jogi śmiechu Dr Kataria School of Laughter Yoga, Reiki II stopień, certyfikowany praktyk metody Soul Body Fusion®, certyfikowany praktyk Uzdrawiania Medytacyjnego (Meditative Healing Programme®) akredytowanego przez 3HO® IKYTA, oraz masażu Dotyk Motyla, posiadam stopień mistrzowski naturalnej metody Uzdrawiania Konchami Indian Hopi, w trakcie w trakcie kursu nauczycielskiego Kundalini Jogi II stopnia. Ukończyłam 3-letni kurs nauczycielski kundalini jogi Science of Mind In Humanology for Leadership&Success® certyfikowany przez the International Yoga Alliance i Kundalini Research Institute, czyli jogi dla biznesu. Wraz z Puran Sukh Kaur organizuję serię warsztatów dla kobiet z serii „Kobiece Przywództwa w Erze Wodnika”. Certyfikowany instruktor Nordic Walking.
Praktykuję również śpiew oraz naad jogę, czyli jogę dźwięku pod okiem Stefano Manfrina. Oprócz kundalini jogi organizuję również warsztaty i koncerty znanych muzyków z kręgów tzw. muzyki duchowej. Interesuje mnie numerologia jogiczna Karam Kriya. Jestem wolontariuszem w Centrum Onkologii i Instytucie Hematologii na oddziale szpitalnym.

Chcę pokazać ludziom, że każdy może żyć w odpowiedzialności za siebie, ale też w radości i lekkości, że nasz codzienny uśmiech zmienia nasze życie.

Z wykształcenia technolog żywności, z zamiłowania i przekonania wegetarianka.

Właścicielka firmy Planeta Zdrowie, gdzie łączę pracę z pasją zarażając ludzi zdrowym odżywianiem, dbaniem o swoją urodę i zdrowie w zgodzie z naturą.

U Nas w feel wszystko przygotowane jest pod aktywność i zdrowy odpoczynek, jeżeli tak jak my, lubisz się ruszać i zwracać uwagę na to co jesz, kochasz morze i naturę, to przyjedź do nas i skorzystaj z oferty skrojonej dla Ciebie!

 

morze
surf
spa
taras do opalania
basen
gym
sauna 3x
surf caffe
fitfood
cennik i ważne informacje :
Pokój /1 os. /1 noc z wyżywieniem w cenie
Sezon niski
do 2.04.2022
od 1.10.2022
Sezon wysoki
25.06 - 27.08.2022
WARSZTATY + ZAJĘCIA /1 osoba /za 5 dni
WARSZTATY + ZAJĘCIA /1 osoba /za 7 dni
jedno miejsce w 2-os pokoju
230 zł/za noc
290 zł/za noc
700 zł/za osobę
1 000 zł/za osobę
1-os
280 zł/za noc
340 zł/za noc
700 zł/za osobę
1 000 zł/za osobę
1-os lux
300 zł/za noc
380 zł/za noc
700 zł/za osobę
1 000 zł/za osobę
2-os lux
270 zł/za noc
340 zł/za noc
700 zł/za osobę
1 000 zł/za osobę
3-os lux
260 zł/za noc
335 zł/za noc
700 zł/za osobę
1 000 zł/za osobę
Apartament (2 pokoje + kuchnia)
275 zł/za noc
355 zł/za noc
700 zł/za osobę
1 000 zł/za osobę

Zmiany zasad wystawiania faktur

jeżeli nie posiadasz danych firmowych do faktury (w tym NIP-u) podczas składania rezerwacji, to od 1 stycznia 2020, sprzedawca usług (Feel Well Ewinga Piękoś, Samer Tarcha) może nie wystawić Ci faktury na dane firmowe.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe podaj NIP oraz dane firmy.

Obiadów w soboty nie serwujemy.
Nie prowadzimy diet z alergiami pokarmowymi (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska itp.). Dostępna jedynie dieta wegetariańska lub dieta zwykła (mięsna).

 • miejsce parkingowe 15 zł/za dobę (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
 • pobyt pupila (do 15kg) 30 zł/za dobę/za jednego pupila