fbpx
"Powrót do siebie"
JOGA
MEDYTACJA
FITFOOD

„Powrót do siebie”. Warsztaty Jogi i Body-Mindfullness

Ten turnus został zaprojektowany specjalnie dla osób, które mają ochotę zatrzymać się i dać sobie czas wolny od ciągłego działania.
Proponujemy Wam głównie zajęcia późnym rankiem i wieczorem. Oznacza to, że nadal macie czas aby pobyć ze sobą, odpocząć, pospacerować, popływać i korzystać ze słonecznej kąpieli.

Podczas turnusu skoncentrujemy się na budowaniu pozytywnych nawyków: wzmacniających, oczyszczających i rozluźniających nas. Zadbamy o ciało, umysł i samopoczucie poprzez praktykę Jogi, ćwiczenia relaksacyjne, poprzez Wolne Pisanie oraz spacery solo.

Joga min. wzmocni nas i zwiększy naszą elastyczność, oczyści ciało z toksyn, ureguluje gospodarkę hormonalną, zniweluje napięcia i bóle w ciele, zregeneruje nas i ukoi system nerwowy. Po praktyce możemy spodziewać się: poczucia lekkości, ugruntowania i przytomności, a także zrównoważenia poziomu energii w ciele. To tylko niektóre z profitów, jakie wynikają z tej wyjątkowej praktyki.

Ćwiczenie oddechowe i relaksacyjne to coś, co będziecie mogli zabrać po turnusie ze sobą do codziennego życia i używać ilekroć będziecie potrzebować.

Wolne pisanie to niezwykła w swojej prostocie metoda, która wygląda na pierwszy rzut oka zwyczajnie, a działa nadzwyczajnie. Umysł z reguły jest albo chaotyczny , albo gadatliwy i rozbiegany albo pełen wątpliwości albo wszystko to razem. Wolne pisanie pomaga uporządkować myśli, zorientować się co czujemy i myślimy, a także często odpowiedzieć na nurtujące nas pytania, a przynajmniej zastanowić się nad nimi na luzie.

Wolne pisanie to forma dynamicznej medytacji, która niweluje napięcie psycho-fizyczne i tworzy pozytywny nawyk dialogu ze samą (ym) sobą. Spacery połączone z obserwowaniem oddechu czyszczą głowę i pomagają odpuścić nadmiar odczuć i myśli.

Praktyka będzie prowadzona na poziomie open.

PAKIET 7 dni zawiera:

 • 6x joga, techniki relaksacyjne
 • 6x pisanie, jako powrót do siebie
 • 6x joga wieczorna z medytacją prowadzoną
 • 2,3x spacer Uważności (ćwiczenia w parach w terenie)
 • 6x spacer solo w terenie

Metody:

 • Hatha Joga z elementami Vinyasy
 • Techniki relaksacyjne: Pranajama, metoda Jacobs’a (progresywna relaksacja mięśni), medytacja prowadzona (skan ciała i medytacja z użyciem obrazów mentalnych), metoda Dr. Detlefa (m.in. praca z ciałem), Wolne Pisanie

wyżywienie:

Dieta słowiańska, czyli naturalny powrót do korzeni:

 • 1500 kcal lub 1800 kcal
 • dieta wegetariańska
 • autorska mieszanka ziół poprawiająca przemianę materii
 • nieograniczona woda mineralna o właściwościach oczyszczających komórki i ożywionej strukturze

ponad to:

 • Dostęp do Feel Well Caffe i ChilloutZone
 • Dostęp do tarasu słonecznego
 • Nieograniczony dostęp do basenu
 • Wieczory tematyczne, spotkania, prelekcje, gry planszowe I wiele innych… w Feel Well Caffe
 • Uroczysty wieczór pożegnalny/Grill przy kieliszku wina

Cena warsztatów: 900 zł/ za osobę + nocleg z pełnym wyżywieniem (4 posiłki dziennie) od 240 do 320 zł/za noc/za osobę w zależności od sezonu i rodzaju pokoju

Cena pakietu w sezonie wysokim od 2 580zł*

*ośrodek sprzedaje tylko pełne pakiety z warsztatem , noclegiem i wyżywieniem.

CENA: od 2 580 zł
termin
17-24.07.2021
tabela cen
7 nocy
pełne wyżywienie
ZAREZERWUJ
INSTRUKTOR
Alicja Miszczor
Prowadząca

ur. w 1982 r. Instruktorka Hatha Jogi. Aktorka ruchu, tancerka, improwizatorka. Aktywna instruktorka tańca współczesnego, kompozycji ruchu, improwizacji tanecznej oraz teatru ruchu. Twórczyni metody InterArt dance (gdzie przeplata różne dziedziny sztuki). Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu. Dyplomowana instruktorka Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu/Essen/r. Detlef Kappert). Absolwentka PPSKAK w Kaliszu na kierunku taniec współczesny. Od 2008 do 2015 roku tancerka Eksperymentalnego Studia Tańca ,,EST” u Iwony Olszowskiej. Współpracowała dwa lata z Teatrem Barakah w Krakowie poprzez projekt OBSZAR TAŃCA. Współtworzy niezależne projekty video tańca. Współpracuje z Fundacją Kreissau, prowadząc warsztaty z osobami z różnymi rodzajami i stopniu niepełnosprawności. W jodze najbardziej kocha stan równowagi i wyciszenia , a w tańcu ekspresję.

U Nas w feel wszystko przygotowane jest pod aktywność i zdrowy odpoczynek, jeżeli tak jak my, lubisz się ruszać i zwracać uwagę na to co jesz, kochasz morze i naturę, to przyjedź do nas i skorzystaj z oferty skrojonej dla Ciebie!

morze
surf
spa
taras do opalania
basen
gym
sauna 3x
surf caffe
fitfood
cennik i ważne informacje :
Pokój /1 os. /1 noc z wyżywieniem w cenie
sezon wysoki
26.06 - 28.08.2021
WARSZTATY + ZAJĘCIA /1 osoba /za 6 dni
jedno miejsce w 2-os pokoju
240 zł/za noc
900 zł/za osobę
1-os
280 zł/za noc
900 zł/za osobę
1-os lux
320 zł/za noc
900 zł/za osobę
2-os lux
295 zł/za noc
900 zł/za osobę
3-os lux
280 zł/za noc
900 zł/za osobę
Apartament (2 pokoje + kuchnia)
310 zł/za noc
900 zł/za osobę

Zmiany zasad wystawiania faktur

jeżeli nie posiadasz danych firmowych do faktury (w tym NIP-u) podczas składania rezerwacji, to od 1 stycznia 2020, sprzedawca usług (Feel Well Ewinga Piękoś, Samer Tarcha) może nie wystawić Ci faktury na dane firmowe.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe podaj NIP oraz dane firmy.

Obiadów w soboty nie serwujemy.
Nie prowadzimy diet z alergiami pokarmowymi (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska itp.). Dostępna jedynie dieta wegetariańska lub dieta zwykła (mięsna).

 • miejsce parkingowe 10 zł/za dobę (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
 • pobyt pupila (do 15kg) 30 zł/za dobę/za jednego pupila