fbpx
"Być Kobietą, być Szamanką"
medytacje
basen
fitfood

„Być Kobietą, być Szamanką” – warsztat dla zwykłych i niezwykłych kobiet

To warsztat dla kobiet chcących wziąć życie, całą siebie we własne ręce i pokierować tam gdzie tego zapragną, choć być może same jeszcze nie wiedzą gdzie. Dla kobiet z przeszłością, po przejściach i nie tylko.
Dla tych zdradzonych, niekochanych, odrzuconych, smutnych, rozgoryczonych, żyjących w ciągłych stresie i napięciu, matek Polek, aż po te żyjące na ciągłej fali, spontanicznie, chaotycznie, euforycznie bez ładu i składu. Będziemy świadomie uczyć się być kobietą w pełnej krasie bez wyrzutów sumienia, czy wstydu. Będziemy uczyć się czerpać wiedzę o nas samych z naszych emocji (lęku, gniewu, smutku, żalu, zazdrości), rozpoznawać je, żyć z nimi tak, jakby to były nasze sojuszniczki, nauczycielki, a nie tajemne moce niszczące.

Pakiet 7 dni zawiera:

 • zasiadywanie w kręgach mocy
 • wykonywanie kryje, zestawy ćwiczeń yogi kundalini
 • tańczenie intuicyjnie tj. z uważnością na to, co ciało samo chce zatańczyć lub wytańczyć
 • uczenie się świadomych, autentycznych relacji, opartych na naszych pragnienia, a nie lękach
 • medytowanie, czyli siadanie w ciszy i skupieniu koncentrując się na oddechu, mantrze, uwalniając blokady z podświadomości, rozwijając intuicję, cierpliwość, etc.
 • uzdrawianie się w podróżach szamańskich
 • z uważnością i miłością asystowanie sobie nawzajem w naszych duchowych procesach i podróżach
 • wspólna zabawa w czasie „wieczoru niespodzianki”

wyżywienie:

Dieta słowiańska, czyli naturalny powrót do korzeni:

 • 1500 kcal lub 1800 kcal
 • dieta wegetariańska
 • autorska mieszanka ziół poprawiająca przemianę materii
 • nieograniczona woda mineralna o właściwościach oczyszczających komórki i o ożywionej strukturze

ponad to:

 • Czas na relaks na plaży (jedyne 100 metrów od hotelu) oraz zabiegi w hotelowym spa
 • Dostęp do Feel Well Caffe i ChilloutZone
 • Dostęp do tarasu słonecznego
 • Nieograniczony dostęp do basenu
 • Uroczysty wieczór pożegnalny/Grill przy kieliszku wina
 • Wieczory tematyczne, spotkania, prelekcje, gry planszowe i wiele innych… w Feel Well Caffe
 • 100m od plaży, 50m od lasu

Szamanizm jest jedną najstarszych tradycji duchowej praktyki i uzdrawiania jaką zna ludzkość, a szaman jako taki jest przez wielu nazywany starożytnym poprzednikiem lekarza i psychoterapeuty.  W tradycyjnych społeczeństwach, szaman podróżuje do światów duchowych, aby prosić o pomoc albo uzdrowienie dla członków swojej społeczności. Osiąga to przez wejście w odmienny stan świadomości, uzyskiwany zazwyczaj przez słuchanie monotonnego dźwięku bębna lub grzechotki. Współczesna terapia szamańska, która mimo, iż korzysta z wielu zasad rdzennego szamanizmu, to rożni się jednak od szamanizmu praktykowanego w tradycyjnych społecznościach. Dość przytoczyć, że obecnie zamiast polegać na szamanie albo terapeucie, to każdy z nas wykonuje większość podróży i pracy szamańskiej kontaktując się bezpośrednio ze swoimi przewodnikami, czy zwierzętami mocy. Ta praktyka, pochodząca ze starożytności, która przetrwała tysiące lat na całym świecie jest jedną z najbardziej skutecznych, uzdrawiających technik w historii ludzkości.
Dziedzictwo szamańskie jest w każdym z nas. Każdy z nas, wszyscy mamy zdolność do pracy szamańskiej, podróży do świata duchowego i spotykania tam przewodników i uzdrawiania samych siebie.

Taniec intuicyjny i ćwiczenia w kryjach jogi kundalini pozwolą nam rozruszać ciało i energię, uwolnić stare blokady. W intymnej, ciepłej, pełnej zrozumienia i współczucia kobiecej przestrzeni będziemy uzdrawiać nasze rany, duszę, siebie same, podnosić na duszy, wspierać.

Dzięki medytacjom oczyścimy z podświadomości stare wzorce postępowania, które w obecnej rzeczywistości już nam nie służą.

W podróżach szamańskich będziemy spotykać się z naszymi emocjami, szukać metod uzdrowienia starych historii. Będziemy odzyskiwać kawałki naszej duszy, które utraciliśmy kiedyś, w jakiejś traumatycznej sytuacji. W programie uzdrawianie karmy linii żeńskiej i linii męskiej rodu.

W kręgach będziemy się dzielić naszymi wrażeniami z tych podróży by nauczy cię czerpać z nich wiedzę o życiu i nas samych. Będziemy mieć możliwość pójścia za duchowymi przewodnikami i nauczymy się czerpać z tych podróży mocy do życia w poczuciu pełni i radości.
Cena warsztatów: 1 000 zł/ za osobę + nocleg z pełnym wyżywieniem (5 posiłków dziennie) od 205 do 290 zł/za noc/za osobę w zależności od sezonu i rodzaju pokoju

Cena pakietu już od 2 435 zł*

*ośrodek sprzedaje tylko pełne pakiety z warsztatem , noclegiem i wyżywieniem.
*miejsce gwarantuje zadatek 50%

CENA: od 2 435 zł
termin
17-24.04.2021
termin
22-29.05.2021
Zakwaterowanie
od soboty od godziny 16:00
Wykwaterowanie
do soboty do godziny 10:00
tabela cen
7 nocy
pełne wyżywienie
ZAREZERWUJ
INSTRUKTORZY
Karolina Gał, imię duchowe Kavalya Anand
Prowadząca

co oznacza błogosławieństwo życia w wolności od wszelkich ograniczeń. Bankierka. Od 17 lat praktykująca różne metody wychodzenia z traumy po ciężkich życiowych przeżyciach. Od klasycznej terapii na kozetce u psychologa, poprzez Tao, uwalnianie traumy przez oddech, ustawienia Hellingera, uzdrawianie tańcem, sesje kwantowe, ćwiczenia biodynamiczne Lowena, kręgi wsparcia aż po ceremonię świętych, amazońskich ziół szamańskich. Certyfikowana uczestniczka kursu BBTR (BioDynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy). Miłośniczka Tao, szamańskich praktyk i kręgów uzdrawiających. Pasjonatka uwalniania emocji i wszelkich innych rzeczy chcących wyrazić się poprzez oddech, ruch i taniec. Certyfikowana nauczycielka Jogi Kundalini oraz uzdrawiania w głębokiej medytacji Sat Nam Rasayan. Ukończyła szkolenie nauczycielskie pierwszego stopnia w ramach i-SKY – International School of Kundalini Yoga. Uczestniczyła w cyklu warsztatów “Kobiece przywództwo w Erze Wodnika” na podstawie autorskiego programu Sadhany Singha oraz Instytutu Waldzell reprezentowanego przez Gundulę Avenali (Puran Sukh Kaur) „Science od Mind for Humanology for Leadership and Success”.

Z jogą kundalini za pan brat od 5 lat. Setki godzin spędzonych na macie w studiach jogi i we własnej przestrzeni. Uczestniczka wielu warsztatów czy festiwali jogi kundalini (dla kobiet, o kobietach, uzdrawiania rodu, oczyszczania podświadomości, emocji, aktywacji męskiej i żeńskiej energii, ponownych narodzin, etc.).

Obecnie na ścieżce szamańskiej.

U Nas w feel wszystko przygotowane jest pod aktywność i zdrowy odpoczynek, jeżeli tak jak my, lubisz się ruszać i zwracać uwagę na to co jesz, kochasz morze i naturę, to przyjedź do nas i skorzystaj z oferty skrojonej dla Ciebie!

morze
surf
spa
taras do opalania
basen
gym
sauna 3x
surf caffe
fitfood
CENNIK I WAŻNE INFORMACJE :
Pokój /1 os. /1 noc z wyżywieniem w cenie
Sezon niski
3-24.04.2021
od 25.09
Sezon średni
24.04-26.09.2021
28.08-25.09.2021
WARSZTATY + ZAJĘCIA /1 osoba /za 6 dni
jedno miejsce w 2-os pokoju
205 zł/za noc
220 zł/za noc
1 000 zł/za osobę
1-os
235 zł/za noc
255 zł/za noc
1 000 zł/za osobę
1-os lux
265 zł/za noc
290 zł/za noc
1 000 zł/za osobę
2-os lux
235 zł/za noc
255 zł/za noc
1 000 zł/za osobę
3-os lux
235 zł/za noc
250 zł/za noc
1 000 zł/za osobę
Apartament  (2 pokoje + kuchnia)
250 zł/za noc
265 zł/za noc
1 000 zł/za osobę

Zmiany zasad wystawiania faktur

jeżeli nie posiadasz danych firmowych do faktury (w tym NIP-u) podczas składania rezerwacji, to od 1 stycznia 2020, sprzedawca usług (Feel Well Ewinga Piękoś, Samer Tarcha) może nie wystawić Ci faktury na dane firmowe.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę na dane firmowe podaj NIP oraz dane firmy.

Obiadów w soboty nie serwujemy.
Nie prowadzimy diet z alergiami pokarmowymi (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska itp.). Dostępna jedynie dieta wegetariańska lub dieta zwykła (mięsna).

 • miejsce parkingowe 10 zł/za dobę (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
 • pobyt pupila (do 15kg) 30 zł/za dobę/za jednego pupila